Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cafe - Q Organico Coffee Beans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Cafe - Q Organico Coffee Beans
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Cafe - Q Organico Coffee Beans
1kg · Grinders
Cheapest at Coles
$16.50 less than Woolworths · $3.85 / 100g
$38.50
Coles
This one
$38.50
$55.00
$3.85 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$38.50
Lowest
$38.50
Highest
$38.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$6.40 / 100g
$32.00
500g
$6.40 / 100g
$32.00
500g
$6.40 / 100g
$32.00
500g
$4.70 / 100g
$23.50
500g
$4.70 / 100g
$23.50
1kg
$3.85 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Coffee Beans Medium 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Coffee Beans Dark 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$38.50
Add from Coles
Grinders Café-Q Organico Coffee Beans · 1kg
$55.00
$5.50 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Best value per 100g
Viewing
$38.50
Details
Aisle
Drinks
Brand
Grinders
Size
1kg
Store brand
No
Coffee. Beans Medium Roast
at Woolworths
1kg
$18.00
$1.80 / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Brazil Single Origin Coffee Beans 1kg
at Aldi
1kg
$26.99
$2.70 / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart