Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
57
100 g
244
Each
216
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Heinz Baby Food 6+ Months Vanilla Custard
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Banana Custard 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Showing 49–96 of 244
Previous 48
Next 48
Heinz Baby Food 8+ Months Strawberry Vanilla Custard
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Mango & Vanilla Custard Baby Food Pouch 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Farex Breakfast On The Go Creamy Baby Food Porridge 6+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple Blueberry & Strawberry 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Smoothie Pear Berry Oat Greek Yoghurt Baby Food 8+ M
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple Strawberry & Passionfruit 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Smoothie Banana Pear Oat Greek Yoghurt Baby Food 8+ M
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Chicken Sweetcorn & Mango 6+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Ouma Butter Milk Rusks Chunky
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
Ouma Condensed Milk Rusks
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Aldi
Kids Vanilla Yoghurt 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Kids Strawberry Yoghurt 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Lactose Free Kids Yogurt Vanilla 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Prune & Nothing Else 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chocolate Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Spinach Apple Broccoli & Pea 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Apple Puree & Nothing Else Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Vanilla Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Sweet Potato Carrot & Apple 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chicken Vegetables & Rice 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Strawberry & Vanilla Custard Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana & Mango Custard Baby Food Pouch Dessert 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Superberries 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Banana & Peach 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Blueberries Banana & Apple 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Blueberry Banana & Pear Pouch Yoghurt Brekkie Baby Food
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Pear & Cinnamon 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef Sweet Potato & Parsnip 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pumpkin Apple & Sweetcorn 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Strawberry & Chia Yoghurt Brekkie Baby Food 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Apple Pear & Cinnamon Porridge 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Blueberry & Banana Custard Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Pear Puree & Nothing Else Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Brown Rice Bean & Pumpkin Baby Food Pouch 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pumpkin & Spinach Pasta Bake 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Porridge Baby Food Pouch 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chickpea Corn & Carrot 8+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Apricot & Nothing Else 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Summer Fruits & Quinoa 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Beef & Veg Italian Lasagne 10+ Months
170g
$2.80
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Little Smoothies Baby Food Coconut Mango Passionfruit
120g
Special
$2.00
$1.67 / 100g
was
$2.85
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Start Smart Baby Food Pouch Banana Blueberry & Spinach
120g
Special
$2.00
$1.67 / 100g
was
$2.85
Add
Aldi
Baby Capers 110g
110g
$1.99
$1.81 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Kids Probiotic Yoghurt Pouch Strawberry
140g
$2.55
$1.82 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Kids Probiotic Yoghurt Pouch Vanilla
140g
$2.55
$1.82 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths