Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
57
100 g
212
Each
201
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Karicare 2 Gentle Nutrition Baby Formula From 6 to 12 Months
900g
$20.00
$2.22 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Karicare Soy Infant Formula From Birth to 12 Months
900g
$20.00
$2.22 / 100g
Add
Showing 97–144 of 212
Previous 48
Next 48
Woolworths
Farmers Union Greek Style Kids Yoghurt Pouch Strawberry No Added Sugar
130g
$2.90
$2.23 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Kids Yoghurt Pouch Banana
130g
$2.90
$2.23 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style Kids Yoghurt Pouch Vanilla No Added Sugar
130g
$2.90
$2.23 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Kids Yoghurt Pouch Tropical
130g
$2.90
$2.23 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Strawberry
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Banana
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Blueberry
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Vanilla
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Raspberry
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Dairy Kids Greek Yoghurt Pouch Tropical
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Tamar Valley Kids Yoghurt Apple & Pear
110g
$2.55
$2.32 / 100g
Add
Woolworths
Karicare 3 Gentle Nutrition Toddler Milk Drink From 12+ Months
900g
$22.00
$2.44 / 100g
Add
Woolworths
Karicare 4 Gentle Nutrition Toddler Milk Drink From 2+ Years
900g
$22.00
$2.44 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gentle Stage 3 Toddler Milk Drink from 1Year+
900g
$22.00
$2.44 / 100g
Add
Woolworths
Latina Fresh Kids Mini Ravioli Pasta Beef & Vegetable
200g
Special
$5.00
$2.50 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Latina Fresh Kids Mini Ravioli Pasta Cheese & Vegetable
200g
Special
$5.00
$2.50 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Alula Gold Toddler 1 Year + Milk Drink
900g
Special
$23.30
$2.59 / 100g
was
$29.15
Cheapest
Add
Woolworths
Vegemite Kids Spread
220g
$5.70
$2.59 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Nan COMFORT 2 Follow-on Baby Formula From 6-12M
800g
$21.00
$2.63 / 100g
Add
Woolworths
Nan COMFORT 1 Infant Formula Newborns Suitable From Birth
800g
$21.00
$2.63 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sweet Baby Vine Capsicum
175g
$4.90
$2.80 / 100g
Add
Woolworths
Nan COMFORT 3 Toddler Milk Drink From 1 Year
800g
$23.10
$2.89 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Bluey Vanilla Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Chocolate Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Strawberry Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Hot Kids Rice Snacks Shelly Senbei
150g
$4.50
$3.00 / 100g
Add
Woolworths
Johnson's Baby Smoothing Powder Aloe Vera & Vitamin E
200g
$6.00
$3.00 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Kids Toothpaste Junior Bluey 2-5 Years
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Kids Toothpaste Minions 6+ Years Mint
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Woolworths
Riviana Baby Prawns
200g
$6.15
$3.08 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Baby Porridge 5+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Baby Rice With Prebiotic 4+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Milk & Vanilla Baby Rice 6+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Reflux Infant Formula 0-12M
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Lactose Intolerance 0-12 Mth Infant Formula
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Newborn Infant Formula 0-6M
900g
$29.00
$3.22 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Follow On Formula 6-12M
900g
$29.00
$3.22 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ 3 Toddler Milk Formula From 1+ Year
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ 4 Junior Milk Formula From 2+ Years
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold Stage 2 Follow On Baby Formula 6-12M
900g
$30.00
$3.33 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ 1 Baby Infant Formula From Birth To 6 Months
900g
$30.00
$3.33 / 100g
Add
Woolworths
The Dutch Company Toasted Rusks Original
125g
$4.20
$3.36 / 100g
Add
Woolworths
Nan OPTIPRO 3 Toddler Milk Drink From 1 Year
800g
$27.50
$3.44 / 100g
Add
Woolworths
Nestle Cerelac Baby Cereal Oats & Wheat With Prune 6M+
200g
$6.90
$3.45 / 100g
Add
Woolworths
Nestle Cerelac Infant Cereal Multigrain With Banana & Apple
200g
$6.90
$3.45 / 100g
Add
Woolworths
Nestle Cerelac Baby Rice Cereal 6M+
200g
$6.90
$3.45 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths