Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
57
100 g
212
Each
201
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Mutti Whole Baby Roma Tomatoes
400g
$2.70
67.5c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Apple & Banana With Oats 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 212
Next 48
Macro Baby Food Pouch Apple Pear & Cinnamon 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Pear Apple & Berries 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Pear Banana Blueberry & Oats
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Pear Banana & Mango 6m+
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Banana & Vanilla Custard 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Beef Sweet Potato & Zucchini 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Chicken Vegetables & Oregano 6+ Months
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Macro Baby Food Pouch Pumpkin Sweet Potato & Pear
120g
$1.00
83.3c / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple & Oatmeal 6+ Months
170g
$1.60
94.1c / 100g
Add
Woolworths
Heinz Lamb Pumpkin + Sweet Potato Baby Food Jar 6+ Months
170g
$1.60
94.1c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Weet-Bix Little Kids Breakfast Cereal
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Little One's Baby Powder With Cornstarch
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple Puree 4+ Months
110g
$1.20
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Pear Puree 4+ Months
110g
$1.20
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Little Treats Vanilla Custard Baby Food Jar 6+ Months
110g
$1.20
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Mutti Baby Roma Passata Tomato Puree Gastronomia
400g
$4.70
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Apple & Pear 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Apple & Blueberry 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Beef Vegetables & Rice 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Chicken & Sweetcorn Pasta 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Apple Berries & Fig With Yoghurt
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Sweet Potato Carrot & Zucchini
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby FoodApple Banana & Blueberry Muesli 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Pumpkin Potato Carrot & Sweetcorn
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Vegetable Lasagne 6m
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Baby Food Mixed Fruit Spinach Smoothie with Yoghurt & Oats
120g
$1.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Always Fresh Cucumbers Baby
350g
$4.60
$1.31 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food 6+ Months Vanilla Custard
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Banana Custard 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food 8+ Months Strawberry Vanilla Custard
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Mango & Vanilla Custard Baby Food Pouch 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Farex Breakfast On The Go Creamy Baby Food Porridge 6+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple Blueberry & Strawberry 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Smoothie Pear Berry Oat Greek Yoghurt Baby Food 8+ M
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Apple Strawberry & Passionfruit 8+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Smoothie Banana Pear Oat Greek Yoghurt Baby Food 8+ M
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Heinz Baby Food Chicken Sweetcorn & Mango 6+ Months
120g
$1.60
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Ouma Butter Milk Rusks Chunky
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
Ouma Condensed Milk Rusks
500g
Special
$6.90
$1.38 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Pear & Prune & Nothing Else 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Chocolate Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Spinach Apple Broccoli & Pea 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Apple Puree & Nothing Else Baby Food Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Banana Pear & Mango Baby Food Puree Pouch 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Vanilla Custard 6+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Baby Food Pouch Sweet Potato Carrot & Apple 4+ Months
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths