Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
0
100 g
78
Each
58
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Soft Wholemeal Sandwich Loaf
650g
$2.80
43.1c / 100g
Add
Coles
Soft White Toast Loaf
650g
$2.80
43.1c / 100g
Add
Coles
Showing 1–48 of 78
Next 30
Soft White Sandwich
650g
$2.80
43.1c / 100g
Add
Coles
Soft Multigrain Sandwich Loaf
650g
$2.80
43.1c / 100g
Add
Coles
White Sandwich Loaf
800g
$3.60
45c / 100g
Add
Coles
Wholemeal Sandwich Loaf
800g
$3.60
45c / 100g
Add
Coles
White Sandwich Loaf
680g
$3.30
48.5c / 100g
Add
Coles
Wholemeal Sandwich Loaf
680g
$3.30
48.5c / 100g
Add
Coles
Multigrain Sandwich Loaf
680g
$3.30
48.5c / 100g
Add
Coles
Country Loaf Mixed Grain
850g
$4.20
49.4c / 100g
Add
Coles
High Fibre Wholemeal Bread
700g
$3.50
50c / 100g
Add
Coles
High Fibre White Sandwich Bread
700g
$3.50
50c / 100g
Add
Coles
Bread High Fibre Multigrain
700g
$3.50
50c / 100g
Add
Coles
High Fibre White Toast Bread
700g
$3.50
50c / 100g
Add
Coles
High Fibre Low Gi 7 Seeds & Grain Sandwich Loaf
800g
$4.00
50c / 100g
Add
Coles
Country Loaf Wholemeal
750g
$4.20
56c / 100g
Add
Coles
Hi Fibre Low Gi White Sandwich Loaf
680g
$4.00
58.8c / 100g
Add
Coles
Bread & Butter Cucumbers Sliced Pickles
500g
$3.00
60c / 100g
Add
Coles
Vegetable Spring Rolls 60 Pack
1kg
$6.20
62c / 100g
Add
Coles
Turkish Rolls 4 Pack
400g
$2.60
65c / 100g
Add
Coles
White Large Jumbo Wraps 8 Pack
560g
$4.00
71.4c / 100g
Add
Coles
Vegetable Spring Rolls 16 Pack
270g
$2.00
74.1c / 100g
Add
Coles
Lightly Fruited Sultana Cake
800g
$6.35
79.4c / 100g
Add
Coles
Madeira Cake
450g
$3.60
80c / 100g
Add
Coles
Cake Mix Vanilla
470g
$4.00
85.1c / 100g
Add
Coles
Burrito Tortilla Wraps 10 Pack
400g
$3.50
87.5c / 100g
Add
Coles
I'm Free From Banana Bread Mix
400g
$3.50
87.5c / 100g
Add
Coles
Jumbo Tortilla Wraps 6 Pack
545g
$4.80
88.1c / 100g
Add
Coles
Light Fruit Cake
800g
$7.30
91.3c / 100g
Add
Coles
Bagel Sesame 4 Pack
360g
$3.50
97.2c / 100g
Add
Coles
Australian Original Bread Crumb
220g
$2.15
97.7c / 100g
Add
Coles
Brioche Loaf Sliced
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Blueberry Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Choc Chip Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Apple & Cinnamon Muffins 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Raspberry And White Choc Muffin 4 Pack
420g
$4.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Banana Bread
550g
$5.90
$1.07 / 100g
Add
Coles
Multigrain Dinner Rolls 6 Pack
260g
$2.90
$1.12 / 100g
Add
Coles
Cake Madeira Lemon
315g
$3.60
$1.14 / 100g
Add
Coles
Banana Bread Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Reduced Sugar Banana Bread Slices
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Choc Chip Banana Bread Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Tuna Sandwich In Brine
95g
$1.10
$1.16 / 100g
Add
Coles
Carrot Loaf Cake
500g
$5.90
$1.18 / 100g
Add
Coles
White Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
Caramel Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
White Dinner Rolls 6 Pack
220g
$2.90
$1.32 / 100g
Add
Coles
Street Tortilla Wraps 10 Pack
280g
$3.75
$1.34 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths