Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
6
100 g
578
Each
331
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Grill House Classic Burger Buns
400g
Special
$4.70
$1.18 / 100g
was
$6.20
Add
Coles
Crumpet Square 6 Pack
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Showing 289–336 of 578
Previous 48
Next 48
Coles
Carrot Loaf Cake
500g
$5.90
$1.18 / 100g
Add
Coles
White Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
Caramel Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Vanilla Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Golden Butter Cake Mix
470g
$5.70
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Seeded Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Wholemeal Bread Loaf
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Coles
Sourdough White English Muffins
400g
Special
$4.90
$1.23 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Sourdough Rye English Muffins
400g
Special
$4.90
$1.23 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Spinach & Garden Herb Wraps 7 Pack
445g
$5.50
$1.24 / 100g
Add
Coles
Sourdough Wraps 7 Pack
445g
$5.50
$1.24 / 100g
Add
Coles
Traditional Fruit Loaf
460g
$5.70
$1.24 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Wholemeal Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Original Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten White Bread Loaf
440g
$5.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Thins Mixed Grains Bread Bakery
240g
$3.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
Helga's 12 Soft White Mini Wraps
360g
$4.50
$1.25 / 100g
Add
Coles
Bake Smart Cake Mix Gluten Free Devils Food
540g
$6.80
$1.26 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Bake Smart Gluten Free Devil's Food Cake Mix
540g
$6.80
$1.26 / 100g
Add
Coles
Traditional Wholemeal Loaf
450g
$5.70
$1.27 / 100g
Add
Coles
Traditional Five Seed Loaf
450g
$5.70
$1.27 / 100g
Add
Coles
Deli Style Tortilla Rounds
500g
Special
$6.35
$1.27 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Deli Style Tortilla Triangles
500g
Special
$6.35
$1.27 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Tortilla Meal Kit BBQ
255g
Special
$3.25
$1.27 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Wraps Low Gi Wholemeal 6 Pack
425g
$5.50
$1.29 / 100g
Add
Coles
Traditional White Loaf
440g
$5.70
$1.30 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sandwich Cheese Slices
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
Add
Coles
Nap Mini Wraps Value Pack 12 Pack
336g
Special
$4.40
$1.31 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Cafe Fruit Loaf
600g
$7.90
$1.32 / 100g
Add
Coles
White Dinner Rolls 6 Pack
220g
$2.90
$1.32 / 100g
Add
Coles
Garlic Bread Loaf
400g
$5.30
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Sonoma Sourdough Loaf Country White
640g
$8.50
$1.33 / 100g
Add
Coles
Pastry Fillo
375g
$5.00
$1.33 / 100g
Add
Coles
Vanilla Cake Mix
450g
$6.00
$1.33 / 100g
Add
Coles
Red Velvet Cake Mix
450g
$6.00
$1.33 / 100g
Add
Coles
Devils Food Cake Mx
450g
$6.00
$1.33 / 100g
Add
Coles
Strawberry & Cream Cake Mix
450g
$6.00
$1.33 / 100g
Add
Coles
Street Tortilla Wraps 10 Pack
280g
$3.75
$1.34 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Gluten Free The One White Sliced Bread
550g
$7.40
$1.35 / 100g
Add
Woolworths
Tip Top Gluten Free The One Smooth Wholegrain Sliced Bread
550g
$7.40
$1.35 / 100g
Add
Coles
Salada Crispbread Original
250g
$3.40
$1.36 / 100g
Add
Coles
Salada Crispbread Wholemeal
250g
$3.40
$1.36 / 100g
Add
Coles
Salada Crispbread Sourdough
250g
$3.40
$1.36 / 100g
Add
Woolworths
Sonoma Sliced Whole Soybean & Linseed Sourdough
625g
$8.50
$1.36 / 100g
Add
Coles
Vegan Croissant 3 Pack
168g
$2.30
$1.37 / 100g
Add
Coles
Naan Bread Garlic & Coriander
240g
$3.30
$1.38 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths