Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
223
100 g
976
Each
21
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Cage Free Eggs 12 Pack
700g
$6.50
92.9c / 100g
Add
Coles
Cheddar Cheese Block
1kg
$9.30
93c / 100g
Add
Coles
Showing 97–144 of 976
Previous 48
Next 48
Jumbo Free Range Eggs 12 Pack
800g
$7.45
93.1c / 100g
Add
Coles
Cracking Good Ultimate Free Range Eggs 12 Pack
800g
$7.50
93.8c / 100g
Add
Coles
Powder Custard
350g
$3.30
94.3c / 100g
Add
Coles
Strawberry Custard Pouch
90g
Special
$0.85
94.4c / 100g
was
$1.20
Add
Coles
Vanilla Custard Pouch
90g
Special
$0.85
94.4c / 100g
was
$1.20
Add
Aldi
Regular Full Cream Milk Powder 1kg
1kg
$9.49
94.9c / 100g
Add
Aldi
Spreadable Cream Cheese 250g
250g
$2.39
95.6c / 100g
Add
Coles
Free Range Eggs 12 Pack
700g
$6.70
95.7c / 100g
Add
Aldi
Sour Cream 300g
300g
$2.89
96.3c / 100g
Add
Aldi
Light Sour Cream 300g
300g
$2.89
96.3c / 100g
Add
Coles
The Creamery Vanilla Yoghurt
700g
Special
$6.75
96.4c / 100g
was
$7.50
Add
Coles
The Creamery Yoghurt Mangoes & Cream
700g
Special
$6.75
96.4c / 100g
was
$7.50
Add
Coles
The Creamery Yoghurt Strawberries & Cream
700g
Special
$6.75
96.4c / 100g
was
$7.50
Add
Coles
The Creamery Yoghurt Blueberries & Cream
700g
Special
$6.75
96.4c / 100g
was
$7.50
Add
Aldi
Snakz Cheddar 175g
175g
$1.69
96.6c / 100g
Add
Coles
Greek Yogurt Natural Light
907g
$8.80
97c / 100g
Add
Coles
Greek Yogurt Natural Whole Milk
907g
$8.80
97c / 100g
Add
Coles
Greek Yogurt Vanilla
907g
$8.80
97c / 100g
Add
Coles
Skim Sweetened Condensed Milk
410g
$4.00
97.6c / 100g
Cheapest
Add
Coles
Greek Style Yoghurt
500g
$4.90
98c / 100g
Add
Coles
Creamy Devon Custard
400g
Special
$3.92
98c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Eggs For Everyone Free Range 12 Pack
700g
Special
$6.90
98.6c / 100g
was
$7.75
Add
Coles
Cage Free Eggs 12 Pack
800g
$7.95
99.4c / 100g
Add
Aldi
Pot Set Greek Style Yogurt 170g
170g
$1.69
99.4c / 100g
Add
Aldi
Creme Caramel 2 Pack 150g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Spreadable Dairy Blend 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Free Range Eggs 600g
600g
$5.99
99.8c / 100g
Add
Coles
Parmentier Potatoes With Herb Butter
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Australian Full Cream Instant Milk Powder
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Kefir Natural Yoghurt
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Cracking Good Ultimate Free Range Eggs 12 Pack
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Australian Skim Instant Milk Powder
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Eggs For Everyone Cage Free 12 Pack
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Milk Bottles
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Ambient Dairy Sweetened Condensed Milk
395g
$4.00
$1.01 / 100g
Add
Coles
Sour Cream
300g
$3.10
$1.03 / 100g
Add
Coles
Light Sour Cream
300g
$3.10
$1.03 / 100g
Add
Coles
Cage Free Eggs 12 Pack
600g
$6.20
$1.03 / 100g
Add
Coles
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack
600g
$6.20
$1.03 / 100g
Add
Coles
Dairy Cheese Tasty
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Coles
Australian Colby Cheese
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Coles
Dairy Tasty Light Cheese Block
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Coles
Coconut Yoghurt Vanilla
900g
$9.50
$1.06 / 100g
Add
Coles
Coconut Natural Yoghurt
900g
$9.50
$1.06 / 100g
Add
Coles
Eggs For Everyone Cage Free 18 Pack
900g
$9.50
$1.06 / 100g
Add
Coles
Free Range Eggs 12 Pack
700g
$7.40
$1.06 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths