Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Tasty Light Cheese Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Tasty Light Cheese Block
Dairy & Eggs
Coles own brand
Dairy Tasty Light Cheese Block
1kg · Coles
Coles
$10.50
$1.05 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.34 / 100g
$3.35
250g
$2.40 / 100g
$6.00
250g
$2.40 / 100g
$6.00
250g
$2.40 / 100g
$6.00
500g
$1.36 / 100g
$6.80
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
15.1c less per 100g
Add to cart
Hillview Cheese Block
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Coles
$10.50
Add from Coles
Viewing
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles