Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
25
100 g
139
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Vanilla Custard 1kg
1kg
$2.79
27.9c / 100g
Add
Aldi
Light Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg
$3.89
38.9c / 100g
Add
Showing 1–48 of 139
Next 48
Aldi
Greek Style Thick & Creamy Natural Yogurt 1kg
1kg
$3.89
38.9c / 100g
Add
Aldi
Sweetened Condensed Milk 397g
397g
$1.89
47.6c / 100g
Add
Aldi
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
375g
$1.85
49.3c / 100g
Add
Aldi
Greek Style Yogurt Natural Pot Set 2kg
2kg
$11.99
60c / 100g
Add
Aldi
Creamy Vanilla Yogurt 990g
990g
$5.99
60.5c / 100g
Add
Aldi
Blissful Berry Yogurt 990g
990g
$5.99
60.5c / 100g
Add
Aldi
Greek Style Pot Set Yogurt 1kg
1kg
$6.49
64.9c / 100g
Add
Aldi
Greek Style Thick & Creamy Natural Yogurt 500g
500g
$3.29
65.8c / 100g
Add
Aldi
Fruit Swirl Blueberry Yogurt 700g
700g
$4.69
67c / 100g
Add
Aldi
Fruit Swirl Mango & Blood Orange Yogurt 700g
700g
$4.69
67c / 100g
Add
Aldi
Organic Natural Yogurt 1kg
1kg
$6.99
69.9c / 100g
Add
Aldi
Organic Vanilla Bean Yogurt 1kg
1kg
$6.99
69.9c / 100g
Add
Aldi
Lactose Free Greek Style Yogurt 1kg
1kg
$6.99
69.9c / 100g
Add
Aldi
Cage Eggs 700g
700g
$5.00
71.4c / 100g
Add
Aldi
Greek Style Strained Yogurt Plain 900g
900g
$6.49
72.1c / 100g
Add
Aldi
French Vanilla Yoghurt 900g
900g
$6.79
75.4c / 100g
Add
Aldi
Barn Laid Eggs 700g
700g
$5.29
75.6c / 100g
Add
Aldi
Strawberry Yogurt Squishy Pouch 150g
150g
$1.19
79.3c / 100g
Add
Aldi
Vanilla Yogurt Squishy Pouch 150g
150g
$1.19
79.3c / 100g
Add
Aldi
Coconut Natural Yogurt 500g
500g
$3.99
79.8c / 100g
Add
Aldi
Coconut Vanilla Yogurt 500g
500g
$3.99
79.8c / 100g
Add
Aldi
Barn Laid Eggs 1.5kg
1.5kg
$11.99
79.9c / 100g
Add
Aldi
Barn Laid Eggs 18 Pack 900g
900g
$7.39
82.1c / 100g
Add
Aldi
Vanilla Greek Style Yogurt 4 Pack 115g
460g
$3.79
82.4c / 100g
Add
Aldi
Dark Cherry Greek Style Yogurt 4 Pack 115g
460g
$3.79
82.4c / 100g
Add
Aldi
Strawberry Greek Style Yogurt 4 Pack 115g
460g
$3.79
82.4c / 100g
Add
Aldi
Cholesterol Lowering Original 500g
500g
$4.39
87.8c / 100g
Add
Aldi
Cholesterol Lowering Light 500g
500g
$4.39
87.8c / 100g
Add
Aldi
Free Range Eggs 700g
700g
$6.19
88.4c / 100g
Add
Aldi
Tasty Cheese Block 1kg
1kg
$8.99
89.9c / 100g
Add
Aldi
Smooth Ricotta 375g
375g
$3.39
90.4c / 100g
Add
Aldi
Regular Full Cream Milk Powder 1kg
1kg
$9.49
94.9c / 100g
Add
Aldi
Spreadable Cream Cheese 250g
250g
$2.39
95.6c / 100g
Add
Aldi
Sour Cream 300g
300g
$2.89
96.3c / 100g
Add
Aldi
Light Sour Cream 300g
300g
$2.89
96.3c / 100g
Add
Aldi
Snakz Cheddar 175g
175g
$1.69
96.6c / 100g
Add
Aldi
Pot Set Greek Style Yogurt 170g
170g
$1.69
99.4c / 100g
Add
Aldi
Creme Caramel 2 Pack 150g
300g
$2.99
99.7c / 100g
Add
Aldi
Spreadable Dairy Blend 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Free Range Eggs 600g
600g
$5.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Tasty Shredded Cheese 700g
700g
$7.69
$1.10 / 100g
Add
Aldi
Tzatziki Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
4 Cheese Risotto 170g
170g
$1.99
$1.17 / 100g
Add
Aldi
Passionfruit Yogurt 170g
170g
$1.99
$1.17 / 100g
Add
Aldi
Mango Yogurt 170g
170g
$1.99
$1.17 / 100g
Add
Aldi
Free Range Egg Papardelle 375g
375g
$4.49
$1.20 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths