Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
Frozen
2,502 products · 518 on special
Coles:
1,109
Woolworths:
1,162
Aldi:
231
Loading savings in this aisle…
On special
518
Store brand
286
Priced per
Litre
275
100 g
814
Each
20
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,109
Woolworths
1,162
Aldi
231
Show only
On special
518
Store brand
286
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Frozen Chicken Dino Snacks
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Frozen Classic Crumb Chicken Breast Tenders
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
Showing 145–192 of 814
Previous 48
Next 48
$13.50
Add
Coles
Frozen Crumbed Chicken Nuggets
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Tempura Chicken Pops
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Chicken Salt Fingers
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Frozen Mango, Wildberry & Strawberry Yoghurt Sticks 8 Pack
472g
Special
$5.00
$1.06 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Frozen Surimi Fish Balls
500g
$5.30
$1.06 / 100g
Add
Coles
Frozen Surimi Fried Fish Balls
500g
$5.30
$1.06 / 100g
Add
Coles
Frozen Mango Chunks
750g
$8.00
$1.07 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Frozen Original Rolls 4 Pack
650g
$7.00
$1.08 / 100g
Add
Coles
Spring Rolls
660g
$7.20
$1.09 / 100g
Add
Coles
Calamari
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Chicken Breast Nuggets
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Fish Fillet Crumbed
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Crumbed Chicken Nuggets
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Tempura Chicken Nuggets
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Beer Battered Fish Fillets
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Korean Style Corn Dogs With Fish Sausage
450g
Special
$5.00
$1.11 / 100g
was
$7.95
Add
Coles
Frozen Convenience Meal With Macaroni Cheese
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Convenience Meals Butter Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Meals Satay Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Frozen Convenience Meal Spaghetti Bolognese
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Frozen Convenience Meal Cottage Pie
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Convenience Meals Tuna Bake
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Chicken Fettuccine Carbonara
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Sweet Potato Cottage Pie
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Party 30 Pack
1.25kg
$14.00
$1.12 / 100g
Add
Coles
Frozen Chopped Spinach
250g
$2.80
$1.12 / 100g
Add
Coles
Pizza Sauce Squeezy Tomato Paste
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Coles
Samosa
1.125kg
Special
$12.80
$1.14 / 100g
was
$16.00
Add
Coles
Garlic Naan 4 Pack
320g
Special
$3.65
$1.14 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Beef Pie 4 Pack
700g
Special
$8.00
$1.14 / 100g
was
$10.80
Add
Coles
Giant Sausage Rolls 4 Pack
700g
Special
$8.00
$1.14 / 100g
was
$10.80
Add
Coles
Family Size Apple Pie
600g
$6.90
$1.15 / 100g
Add
Coles
Frozen Fish Fillets Beer Battered
425g
$4.90
$1.15 / 100g
Add
Coles
Frozen Fish Fillet Crumbed
425g
$4.90
$1.15 / 100g
Add
Coles
Gourmet Pizza Squeeze
390g
$4.50
$1.15 / 100g
Add
Coles
Frozen Cauliflower Veggie Rice
500g
$5.80
$1.16 / 100g
Add
Coles
Frozen Onion Rings
500g
$5.80
$1.16 / 100g
Add
Coles
Frozen Mini Beef Dim Sims 15 Pack
250g
$2.90
$1.16 / 100g
Add
Coles
Australian Beef Burgers
800g
$9.30
$1.16 / 100g
Add
Coles
Seasoned Sides Cheese Basil & Garlic Frozen Mixed Vegetables
600g
$7.00
$1.17 / 100g
Add
Coles
Deli Roast Vegetables Potato Pumpkin Onion & Carrot Frozen Vegetables
600g
$7.00
$1.17 / 100g
Add
Coles
Seasoned Sides Smoked Paprika & Roasted Garlic Frozen Potatoes
600g
$7.00
$1.17 / 100g
Add
Coles
Seasoned Sides Davidson Plum Ginger Sweet Potato & Red Onion Frozen Mixed Vegetables
600g
$7.00
$1.17 / 100g
Add
Coles
Perform Barramundi Strips 6 Pack
300g
Special
$3.50
$1.17 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Classic Apple Crumble
550g
$6.50
$1.18 / 100g
Add
Coles
Christmas Traditional Fruit Mince Pies 6 Pack
360g
$4.30
$1.19 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Sara Lee French Vanilla Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Sara Lee Lemon Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Prawn Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths
Pork & Chive Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths