Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruit & Veg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
Fruit & Veg
1,764 products · 254 on special
Coles:
836
Woolworths:
731
Aldi:
197
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
254
Store brand
412
Priced per
Litre
8
100 g
344
Each
60
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
836
Woolworths
731
Aldi
197
Show only
On special
254
Store brand
412
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Exotic Shiitake Mushrooms Prepacked
100g
$7.00
$7.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Coat & Cook Spicy Soy Ginger
25g
$1.80
$7.20 / 100g
Add
Woolworths
Showing 337–344 of 344
Previous 48
Woolworths Ginger Ground
25g
$2.00
$8.00 / 100g
Add
Coles
Mushroom Dry Shiitake
20g
$3.50
$17.50 / 100g
Add
Coles
Dried Porcini Mushrooms
20g
$5.00
$25.00 / 100g
Add
Coles
Herb Punnets Lime Leaves
10g
$3.30
$33.00 / 100g
Add
Coles
Herb Punnets Lemon Thyme
10g
$3.30
$33.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Kaffir Lime Leaf Fresh Herb Punnet
10g
$3.30
$33.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Fruit Snacks Mixed Berry
$3.90
89% less than Woolworths
Sodaly Blood Orange
$7.50
71% less than Woolworths
Sodaly Yuzu Lemon
$4.75
71% less than Woolworths
Broccoli per kg
$1.53
59% less than Coles