Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Low Carb Garlic & Herb + Protein
420g
Special
$5.20
$1.24 / 100g
was
$6.50
Add
Aldi
Protein Yogurt Vanilla 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Showing 49–96 of 693
Previous 48
Next 48
Aldi
Protein Yogurt Strawberry 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Aldi
Protein Yogurt Salted Caramel 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Coles
High Protein Muesli Almond & Coconut
775g
$9.90
$1.28 / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Peanut Butter
650g
$8.50
$1.31 / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Almond Vanilla
650g
$8.50
$1.31 / 100g
Add
Coles
Tofu Hi-protein Firm Block
350g
$4.90
$1.40 / 100g
Add
Coles
Complete Protein Bread
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Wheat Free Omega 3 Oats
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
425g
Special
$6.00
$1.41 / 100g
was
$8.90
Cheapest
Add
Coles
Protein Clusters Cranberry & Coconut
425g
Special
$6.00
$1.41 / 100g
was
$8.90
Cheapest
Add
Coles
High Protein White Wraps 6 Pack
600g
$8.50
$1.42 / 100g
Add
Coles
Deluxe Protein Pancake Shake
325g
$4.70
$1.45 / 100g
Add
Coles
Greek Style No Added Sugar Protein Yoghurt Vanilla
150g
Special
$2.20
$1.47 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
Greek Style No Added Sugar Protein Yoghurt Strawberry
150g
Special
$2.20
$1.47 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
Dairy Free Yoghurt Probiotic No Added Sugar Natural
900g
$13.50
$1.50 / 100g
Add
Coles
Dairy Free Yoghurt Probiotic Low Sugar Vanilla Bean
900g
$13.50
$1.50 / 100g
Add
Coles
Protein Pancake Mix
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Banana Bread Mix
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Add
Coles
Protein Brownie Mix
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Add
Coles
Deluxe Protein Bars Almond & Double Choc Multipack Snacks 5 Pack
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Coles
Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
470g
Special
$7.20
$1.53 / 100g
was
$9.00
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Breakfast Cereal
620g
$9.50
$1.53 / 100g
Add
Coles
Smooth Chocolate Protein+ Peanut Butter
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Coles
Natural Peanut Butter High Protein
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Coles
Protein Plus Natural Peanut Butter With Five Seeds
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Coles
Smooth Protein Fibre+ Peanut Butter
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Coles
Smunchy Protein+ Peanut Butter
750g
$11.60
$1.55 / 100g
Add
Coles
Protein Low Sugar Granola Choc Almond
450g
Special
$7.00
$1.56 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Protein Low Sugar Granola Peanut Butter
450g
Special
$7.00
$1.56 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Vanilla
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Salted Caramel
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Mango
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Strawberry
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Banana
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
High Protein Yoghurt No Added Sugar Limited Edition
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.20
Add
Coles
Protein Rich Granola Almond & Hazelnut
800g
$12.50
$1.56 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
Special
$2.35
$1.57 / 100g
was
$2.95
Add
Coles
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
Special
$2.35
$1.57 / 100g
was
$2.95
Add
Coles
Probiotic + Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
Special
$2.35
$1.57 / 100g
was
$2.95
Add
Aldi
High Protein Chocolate Pudding 170g
170g
$2.69
$1.58 / 100g
Add
Aldi
Banana Protein Pudding 170g
170g
$2.69
$1.58 / 100g
Add
Aldi
Vanilla Protein Yogurt Pouch 150g
150g
$2.39
$1.59 / 100g
Add
Aldi
Mixed Berries Protein Yogurt Pouch 150g
150g
$2.39
$1.59 / 100g
Add
Coles
Nutri-grain High Protein Crunch Choc Malt Flavour
500g
Special
$8.00
$1.60 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Crunch Protein Vanilla
300g
Special
$4.80
$1.60 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Magnesium Flakes Sleeping Beauty
750g
$12.00
$1.60 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths