Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
98
100 g
199
Each
111
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Mayver's Smooth Choc Protein Peanut Spread
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Woolworths
Mayver's Smunchy Protein+ Peanut Butter With 5 Seeds
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
Showing 49–96 of 199
Previous 48
Next 48
was
$7.30
Add
Woolworths
Mayver's Protein Fibre+ Smooth Peanut Butter
375g
Special
$5.80
$1.55 / 100g
was
$7.30
Add
Woolworths
Carman's Granola Protein Rich Almond & Hazelnut
450g
$7.00
$1.56 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Dairy Snack Chocolate
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.15
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Dairy Snack Vanilla
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.15
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Dairy Snack Caramel
160g
Special
$2.50
$1.56 / 100g
was
$3.15
Add
Woolworths
Carman's Protein Rich Granola Almond & Hazelnut
800g
$12.50
$1.56 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Weet-Bix Protein Bites Caramel Crunch Breakfast Cereal
510g
$8.00
$1.57 / 100g
Add
Woolworths
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
160g
Special
$2.70
$1.69 / 100g
was
$5.40
Cheapest
Add
Woolworths
Nature Valley Protein Bars Peanut & Chocolate
160g
Special
$2.70
$1.69 / 100g
was
$5.40
Add
Woolworths
Uncle Tobys Plus Protein Breakfast Cereal
410g
$7.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Staminade Hydrate Electrolyte Powder Orange
585g
$10.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Meal Chipotle Chicken Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Meal Cajun Mince Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods High Protein Spicy Chicken Pasta Recipe Base
175g
$3.00
$1.71 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Protein Granola Chocolate & Hazelnut
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Protein Granola Cranberry & Apple
400g
$7.00
$1.75 / 100g
Add
Woolworths
Carman's High Protein Granola Maple & Roasted Nuts
450g
Special
$7.90
$1.76 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Carman's High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan
450g
Special
$7.90
$1.76 / 100g
was
$9.90
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Protein Coconut Yoghurt Pouch Vanilla
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Protein Coconut Yoghurt Pouch Strawberry
160g
$2.90
$1.81 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Dutch Chocolate
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Strawberry
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pouch Banana
160g
$3.00
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Fancy Plants Chocolate Protein Pud Pudding
160g
Special
$3.00
$1.88 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Dairyworks Grated Protein Cheese
400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Coco Pops Protein Bites Breakfast Cereal
530g
$10.00
$1.89 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Mango Magic
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Strawberry Squeeze
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Boost Probiotic Yoghurt Pouch Banana Buzz
150g
$2.85
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Coyo Dairy Free Coconut Yoghurt Probiotic Low Sugar Vanilla
500g
$9.50
$1.90 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal
470g
$9.00
$1.91 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Vaalia Probiotics + Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
$2.95
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Choc Hazelnut
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Banana
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Salted Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Pot Vanilla
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
Rokeby Protein Snack Double Espresso
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Salted Caramel
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Protein Cheese Slices
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Banana
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths