Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
126
100 g
653
Each
501
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
High Protein Granola Honey Nut Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Bars Choc Brownie
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Showing 145–192 of 653
Previous 48
Next 48
Coles
High Protein Bars Dark Choc Almond
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Berry
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Vanilla
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Strawberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Passionfruit
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Blueberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Tropical
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
High Protein Cheese Nibbles
300g
$6.20
$2.07 / 100g
Add
Coles
High Protein Cream Cheese Tub
215g
Special
$4.50
$2.09 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Plus+ Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Banoffee
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Vanilla
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Mango
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
20g Protein Yogurt Pouch Blueberry
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Salted Caramel
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Raspberry & Macadamia
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Nut Blend
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Sausage 4 Pack
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Strawberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mango
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mixed Berries
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Banana
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
Protein Double Smoked Leg Ham
190g
Special
$4.10
$2.16 / 100g
was
$6.90
Add
Coles
Cheese Country Light Tasty 25% Less Fat 25% More Protein Natural Slices
500g
$11.00
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Raspberry Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Vanilla Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Strawberry Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Mango Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Banana Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Tropical Pouch
150g
$3.30
$2.20 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Roasted Nut & Vanilla
450g
$9.90
$2.20 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan
450g
$9.90
$2.20 / 100g
Add
Coles
Plant Based Protein Burger 4 Pack
452g
$10.00
$2.21 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt No Added Sugar Mixed Berry
175g
$3.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt No Added Sugar M/passionfruit
175g
$3.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt No Added Sugar Strawberry
175g
$3.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Perform High Protein Yoghurt No Added Sugar Banana
175g
$3.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Protein Bar Dark Choc 5 Pack
200g
$4.50
$2.25 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths