Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
928
100 g
234
Each
353
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Extra Power Toilet Shield Gel Toilet Cleaner Ocean Burst
500ml
Special
$3.85
$7.70 / L
was
$6.00
Add
Woolworths
Ecostore Ultra Sensitive Fragrance Free Laundry Liquid
1L
Special
$7.70
$7.70 / L
Showing 145–192 of 928
Previous 48
Next 48
was
$11.00
Add
Woolworths
Ecostore Laundry Liquid Eucalyptus
1L
Special
$7.70
$7.70 / L
was
$11.00
Add
Woolworths
Saba Organics Floor Cleaner Lemon Scented Tea Tree
1L
Special
$7.90
$7.90 / L
was
$9.00
Add
Coles
Ultra Squeeze It Mandarin Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Ultra Squeeze It Original Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Ultra Squeeze It Lemon Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Skin Food Body Wash Kakadu Plum
750ml
Special
$6.00
$8.00 / L
Add
Woolworths
Palmolive Luminous Oils Hand Wash Pump Frangipani & Coconut
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Palmolive Body Wash Shower Gel Luminous Oils Frangipani Coco
750ml
Special
$6.00
$8.00 / L
was
$12.00
Add
Woolworths
Palmolive Luminous Oils Hand Wash Pump Salted Caramel & Pistachio
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Palmolive Luminous Oils Hand Wash Mandarin & Rosemary
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Woolworths
Palmolive Luminous Oils Body Wash Salted Caramel & Pistachio
750ml
Special
$6.00
$8.00 / L
was
$12.00
Add
Woolworths
Palmolive Luminous Oils Body Wash Mandarin & Rosemary Oil
750ml
Special
$6.00
$8.00 / L
was
$12.00
Add
Woolworths
Bosisto's Multipurpose Cleaner
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Bosisto's Bathroom & Shower Cleaner
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$6.00
Cheapest
Add
Coles
Power + Laundry Liquid
2L
Special
$16.10
$8.05 / L
was
$23.00
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Complete Care Wild Rose
850ml
Special
$7.00
$8.24 / L
was
$10.50
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Complete Care Ocean Wave
850ml
Special
$7.00
$8.24 / L
was
$10.50
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Speed Clean
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Odour Refresh
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid White
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Sensitive
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate White Lily & French Vanilla
900ml
Special
$7.50
$8.33 / L
was
$10.50
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Japanese Cherry Blossom
900ml
Special
$7.50
$8.33 / L
was
$10.50
Add
Woolworths
Cuddly Fabric Conditioner Concentrate Antibacterial Care & Protect
900ml
Special
$7.50
$8.33 / L
was
$10.50
Add
Coles
Plax Mouthwash Peppermint
1L
Special
$8.40
$8.40 / L
was
$12.00
Add
Coles
Plax Mouthwash Gentle Care
1L
Special
$8.40
$8.40 / L
was
$12.00
Add
Coles
Tellfresh Container
250ml
Special
$2.10
$8.40 / L
was
$4.20
Add
Woolworths
Earthwise Dishwashing Liquid Orange & Eucalyptus
500ml
Special
$4.20
$8.40 / L
was
$6.00
Cheapest
Add
Woolworths
Bosisto's Desert Lime & Eucalyptus Hand Wash Refill
1L
Special
$8.50
$8.50 / L
was
$17.00
Cheapest
Add
Woolworths
Bosisto's Hand Wash Refill Banksia Flower & Lavender
1L
Special
$8.50
$8.50 / L
was
$17.00
Add
Coles
Naturals Moisture Intense Shampoo
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Intensive Moisture Conditioner
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Active Nourishment Shampoo
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Active Nourishment Conditioner
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Morning Fresh Ultimate Lemon Dishwashing Liquid Washing Up Dish Wash
350ml
Special
$3.00
$8.57 / L
was
$6.00
Add
Woolworths
Morning Fresh Soft Hands Dishwashing Liquid Vanilla & Rose
350ml
Special
$3.00
$8.57 / L
was
$6.00
Add
Woolworths
Domestos Power Foam Toilet & Bathroom Spray Cleaner Arctic Fresh
450ml
Special
$4.00
$8.89 / L
was
$6.90
Add
Coles
Hand Wash Refill Sweet Orange & Almond
1L
Special
$8.90
$8.90 / L
Add
Woolworths
Thankyou. Body Wash Botanical Geranium Rose & Wood Pump
1L
Special
$8.95
$8.95 / L
was
$17.95
Add
Woolworths
Thankyou. Body Wash Botanical Mint & Spring Flowers
1L
Special
$8.95
$8.95 / L
was
$17.95
Add
Woolworths
Thankyou. Hand & Body Wash Refill Geranium Rose & Wood
1L
Special
$8.95
$8.95 / L
was
$17.95
Add
Woolworths
Thankyou. Hand & Body Wash Refill Sweet Orange & Almond
1L
Special
$8.95
$8.95 / L
was
$17.95
Add
Woolworths
Thankyou. Body Wash Botanical Lemon Myrtle & Oat Milk Pump
1L
Special
$8.95
$8.95 / L
was
$17.95
Add
Coles
Napisan Gold Multi Power Stain Remover & Laundry Booster
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Naturals Body Wash Coconut
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Anti Stress
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles