Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,833
100 g
507
Each
723
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Assorted Liquid Hand Wash 250ml
250ml
$2.00
$8.00 / L
Add
Aldi
Assorted Liquid Hand Wash 250ml
250ml
$2.00
$8.00 / L
Add
Showing 241–288 of 1,833
Previous 48
Next 48
Aldi
Assorted Liquid Hand Wash 250ml
250ml
$2.00
$8.00 / L
Add
Coles
Ultra Squeeze It Mandarin Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Ultra Squeeze It Original Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Ultra Squeeze It Lemon Dishwashing Liquid
500ml
Special
$4.00
$8.00 / L
was
$8.00
Add
Coles
Disinfectant Lime & Mint Antibacterial Surface Cleaning Spray
500ml
$4.00
$8.00 / L
Add
Coles
Multipurpose Disinfectant Cleaning Spray Pear
500ml
$4.00
$8.00 / L
Add
Coles
Delicates Specialty Washing Liquid
1.25L
$10.00
$8.00 / L
Add
Coles
Drain Cleaner Gel
1L
$8.00
$8.00 / L
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash Aloe Vera & Chamomile
250ml
$2.00
$8.00 / L
Add
Coles
Skin Food Body Wash Kakadu Plum
750ml
Special
$6.00
$8.00 / L
Add
Coles
Power + Laundry Liquid
2L
Special
$16.10
$8.05 / L
was
$23.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Speed Clean
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Odour Refresh
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid White
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
Expert Wonder Wash Laundry Liquid Sensitive
1.94L
Special
$16.00
$8.25 / L
was
$32.00
Add
Coles
2 in 1 Normal Shampoo & Conditioner
400ml
$3.30
$8.25 / L
Cheapest
Add
Coles
2 In 1 Ani-dandruff Conditioning Shampoo
400ml
$3.30
$8.25 / L
Add
Coles
Multi-surface Antibacterial Cleaner
500ml
$4.15
$8.30 / L
Add
Coles
Microsafe Easy Heat Round Container
800ml
$6.65
$8.31 / L
Add
Coles
Plax Mouthwash Peppermint
1L
Special
$8.40
$8.40 / L
was
$12.00
Add
Coles
Plax Mouthwash Gentle Care
1L
Special
$8.40
$8.40 / L
was
$12.00
Add
Coles
Tellfresh Container
250ml
Special
$2.10
$8.40 / L
was
$4.20
Add
Coles
Soft & Sensitive Concentrate Fabric Conditioner
2L
$17.00
$8.50 / L
Add
Coles
Naturals Moisture Intense Shampoo
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Intensive Moisture Conditioner
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Active Nourishment Shampoo
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Naturals Active Nourishment Conditioner
700ml
Special
$6.00
$8.57 / L
was
$10.00
Add
Coles
Shower Cleaner Trigger Spray
750ml
$6.50
$8.67 / L
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash Lime Fresh
250ml
$2.20
$8.80 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Cherry Blossom
1.8L
$16.00
$8.89 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Anti Stress
1.8L
$16.00
$8.89 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Milk & Honey
1.8L
$16.00
$8.89 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Pomegranate & Mango
1.8L
$16.00
$8.89 / L
Add
Coles
Hand Wash Refill Sweet Orange & Almond
1L
Special
$8.90
$8.90 / L
Add
Coles
Napisan Gold Multi Power Stain Remover & Laundry Booster
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Naturals Body Wash Coconut
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Anti Stress
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Milk & Honey
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Body Wash Mens Active
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Orchid
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Watermelon
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Ultimate Laundry Liquid Detergent 40 Washes
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Ultimate Laundry Liquid Detergent Sensitive 40 Washes
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Expert Odour Eliminator Laundry Liquid Detergent 40 Wash
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Power Plus Toilet Cleaner Marine Explosion
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.00
Add
Coles
Power Plus Toilet Cleaner Pine Forest
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.00
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles