Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,771
100 g
476
Each
690
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Naturals Body Wash Milk & Honey
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Body Wash Mens Active
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Showing 241–288 of 1,771
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Naturals Body Wash Orchid
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Naturals Body Wash Watermelon
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Ultimate Laundry Liquid Detergent 40 Washes
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Ultimate Laundry Liquid Detergent Sensitive 40 Washes
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Expert Odour Eliminator Laundry Liquid Detergent 40 Wash
2L
Special
$18.00
$9.00 / L
was
$36.00
Add
Coles
Power Plus Toilet Cleaner Marine Explosion
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.00
Add
Coles
Power Plus Toilet Cleaner Pine Forest
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$7.00
Add
Coles
Miracle Multi Purpose Cleaner
750ml
$6.75
$9.00 / L
Add
Coles
Organic Coconut Oil & Lime Hand Wash Refill
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Organic Coconut Oil & Lime Natural Body Wash
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Sandalwood Geranium & Bergamot Hand Wash Refill
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Body Wash Mango & Pomegranate
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Organic Rosewater Natural Body Wash
1L
Special
$9.00
$9.00 / L
was
$18.00
Add
Coles
Simply Store Glass Round Container 7cup
1.65L
$15.00
$9.09 / L
Add
Coles
Dishwashing Liquid Lemon
1L
$9.20
$9.20 / L
Add
Coles
Dishwashing Liquid Extra Gentle Jasmine & Harakeke
1L
$9.20
$9.20 / L
Add
Coles
Lemon Power Toilet Cleaner Gel
700ml
$6.50
$9.29 / L
Add
Coles
Powerclean Toilet Bleach Gel Eucalyptus
700ml
$6.50
$9.29 / L
Add
Coles
Toilet Gel With Stain Remover Lavender
700ml
$6.50
$9.29 / L
Add
Coles
Vent & Seal Plastic Container
500ml
$4.65
$9.30 / L
Add
Coles
Luxury Home Smooth Vanilla & Bergamot Multipurpose Trigger
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Luxury Home Sandalwood Multipurpose Trigger
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Multipurpose Lemon Lime Trigger
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Multipurpose Eucalyptus Trigger
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Floor Cleaner
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Multipurpose Trigger Crisp Apple
750ml
$7.00
$9.33 / L
Add
Coles
Deep Action Gel Toilet Cleaner Pine
750ml
$7.00
$9.33 / L
Cheapest
Add
Coles
Vent & Seal Glass Leak Proof Container
2.5L
$23.45
$9.38 / L
Add
Coles
Fabric Softener Concentrate Spice Allure
1L
$9.50
$9.50 / L
Add
Coles
Fabric Softener Concentrate Summer Breeze
1L
$9.50
$9.50 / L
Add
Coles
Triple Moisturising Body Wash
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Gentle Pamper Body Wash
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Fruity Nourish Body Wash
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Fresh Care Body Wash
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Body Wash Spiced Cedar
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Smooth Glow Body Wash
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Body Wash Wild Rum
1L
Special
$9.50
$9.50 / L
was
$19.00
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash Odour Neutralising Lime
250ml
Special
$2.50
$10.00 / L
was
$3.50
Add
Coles
Naturals Hand Wash Aloe Vera & Chamomile
250ml
Special
$2.50
$10.00 / L
was
$3.50
Add
Coles
Antibacterial Hand Wash 2 Hour Defence Orange
250ml
Special
$2.50
$10.00 / L
was
$3.50
Add
Coles
Naturals Hand Wash Milk & Honey
250ml
Special
$2.50
$10.00 / L
was
$3.50
Add
Coles
Liquid Hand Wash Antibacterial Shea Butter Pump
250ml
Special
$2.50
$10.00 / L
was
$3.50
Add
Coles
Laundry Liquid Orange & Eucalyptus
2L
$20.00
$10.00 / L
Add
Coles
Laundry Liquid Sensitive
2L
$20.00
$10.00 / L
Add
Coles
Fresh Power Marine Splash Toilet Cleaner
700ml
$7.00
$10.00 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Power Tropical Blossom Toilet Cleaner
700ml
$7.00
$10.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles