Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
1,771
100 g
476
Each
690
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Fructis Coconut Water Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Add
Coles
Fructis Full & Luscious Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Showing 385–432 of 1,771
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Fructis Full & Luscious Shampoo
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Add
Coles
Fructis Coconut Water Nutri-repair Shampoo
850ml
$10.00
$11.76 / L
Add
Coles
Fructis Nutri-repair 3 Conditioner
850ml
$10.00
$11.76 / L
Cheapest
Add
Coles
Rinse & Shine Dishwasher Aid Regular
800ml
$9.50
$11.88 / L
Add
Coles
Shower Gel Body Butter Coconut Scrub
750ml
Special
$9.00
$12.00 / L
was
$12.00
Add
Coles
Shower Gel Body Butter Heavenly Vanilla
750ml
Special
$9.00
$12.00 / L
was
$12.00
Add
Coles
Fabric Softener Refill Sachet Summer Breeze Makes 2L
250ml
$3.00
$12.00 / L
Add
Coles
Antibacterial Disinfectant Liquid
2L
$24.00
$12.00 / L
Add
Coles
Dishwashing Liquid Orange Eucalyptus
500ml
$6.00
$12.00 / L
Add
Coles
Multipurpose Cleaner
500ml
$6.00
$12.00 / L
Add
Coles
Bathroom & Shower Cleaner
500ml
$6.00
$12.00 / L
Add
Coles
Body Wash Botanical Geranium Rose & Wood
1L
Special
$12.00
$12.00 / L
was
$17.95
Add
Coles
Body Wash Botanical Lemon Myrtle & Oat Milk
1L
Special
$12.00
$12.00 / L
was
$17.95
Add
Coles
Body Wash Botanical Earl Grey & Clary Sage
1L
Special
$12.00
$12.00 / L
was
$17.95
Add
Coles
Body Care Dreamy Skin Lavender & Moonflower Scented Body Wash
1L
$12.00
$12.00 / L
Add
Coles
Body Care Moisturising Body Wash
1L
$12.00
$12.00 / L
Add
Coles
Body Care Extra Rich Moisturising Cream Body Wash
1L
$12.00
$12.00 / L
Add
Coles
Men Expert Pure Carbon Shower Gel
1L
$12.00
$12.00 / L
Add
Coles
Sea Breeze Cleansing Hand Wash
500ml
Special
$6.00
$12.00 / L
Add
Coles
Body Wash Vanilla & Almond
500ml
Special
$6.00
$12.00 / L
Add
Coles
Body Wash Ambery Vanilla
900ml
Special
$11.00
$12.22 / L
was
$18.90
Add
Coles
Body Wash Figgy Santal
900ml
Special
$11.00
$12.22 / L
was
$18.90
Add
Coles
Body Wash Guava Flower
900ml
Special
$11.00
$12.22 / L
was
$18.90
Add
Coles
Wild Rose Fabric Conditioner
850ml
$10.50
$12.35 / L
Add
Coles
Concentrate Complete Care Ocean Wave Fabric Conditioner
850ml
$10.50
$12.35 / L
Add
Coles
Laundry Hygiene Rinse Lemon
2L
$25.00
$12.50 / L
Add
Coles
Extra Care Ultimate Repair Strengthening Shampoo
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Liquid Silk Smoothing Shampoo
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Liquid Silk Smoothing Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Colour Perfector Protecting Shampoo
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Ultimate Repair Strengthening Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Push Up Volume Lifting Shampoo
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Colour Perfector Protecting Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Marrakesh Oil & Coconut Replenishing Shampoo
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Push Up Volume Lifting Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Marrakesh Oil & Coconut Replenishing Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Peach And Raspberry
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Lemon And Lime
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Honey Glow
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Cheapest
Add
Coles
Bake N Store Glass Container
1.5L
$19.00
$12.67 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Milk & Honey
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Cherry Blossom
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Pomegranate Mango
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Anti Stress
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Coles
Body Wash Mens Active
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Coles
Naturals Body Wash Mild & Sensitive
1L
$13.00
$13.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles