Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
62
100 g
31
Each
33
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Laundry Powder 4kg
4kg
$4.99
12.5c / 100g
Add
Aldi
Assorted Laundry Powder Concentrate 2kg
2kg
$5.99
30c / 100g
Add
Showing 1–31 of 31
Aldi
Dishwashing Powder 1kg
1kg
$3.49
34.9c / 100g
Add
Aldi
Oxy Laundry Soaker 1kg
1kg
$3.49
34.9c / 100g
Add
Aldi
Concentrated Laundry Powder 2kg
2kg
$10.49
52.5c / 100g
Add
Aldi
Dentitex Advanced Whitening Toothpaste 200g
200g
$2.09
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Assorted Anti Bac Plus Disinfectant Spray 300g
300g
$3.19
$1.06 / 100g
Add
Aldi
Strong Hold Hair Spray 400g
400g
$4.39
$1.10 / 100g
Add
Aldi
Assorted Air Freshener 237g
237g
$2.69
$1.14 / 100g
Add
Aldi
High Performance Barrier Spray 350g
350g
$5.99
$1.71 / 100g
Add
Aldi
Personal Insect Repellent 150g
150g
$2.99
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Assorted Auto Air Freshner Refill 185g
185g
$3.69
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Insect Bomb 3x 125g
375g
$7.49
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Triple Action Toothpaste 210g
210g
$4.39
$2.09 / 100g
Add
Aldi
Hair Gel 250g
250g
$5.99
$2.40 / 100g
Add
Aldi
Scent Booster Beads 150g
150g
$4.49
$2.99 / 100g
Add
Aldi
Colgate Total Toothpaste 220g
220g
$6.99
$3.18 / 100g
Add
Aldi
Anti-Perspirant Deodorant 116g
116g
$3.99
$3.44 / 100g
Add
Aldi
Nivea Anti-Perspirant Deodorant 120g
121g
$4.19
$3.46 / 100g
Add
Aldi
Nivea Anti-Perspirant Deodorant 120g
120g
$4.19
$3.49 / 100g
Add
Aldi
Advanced Whitening Tartar Control Toothpaste 2 Pack 115g
230g
$8.49
$3.69 / 100g
Add
Aldi
Max Fresh Toothpaste 2 Pack 115g
230g
$8.49
$3.69 / 100g
Add
Aldi
Men's Body Spray 93g
93g
$4.99
$5.37 / 100g
Add
Aldi
Sensitive Total Care Toothpaste 110g
110g
$5.99
$5.45 / 100g
Add
Aldi
Assorted Body Spray 50g
50g
$4.19
$8.38 / 100g
Add
Aldi
Assorted Daily Care Toothpaste 100g
100g
$8.99
$8.99 / 100g
Add
Aldi
Assorted Lip Balm 4.8g
4.8g
$2.99
$62.29 / 100g
Add
Aldi
Assorted Lip Balm 4.8g
4.8g
$2.99
$62.29 / 100g
Add
Aldi
Assorted Lip Balm 4.8g
4.8g
$2.99
$62.29 / 100g
Add
Aldi
Stellar Lipstick Nude 3.5g
3.5g
$8.99
$256.86 / 100g
Add
Aldi
Retractable Eyeliner Black 0.35g
0.35g
$6.99
$1997.14 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles