Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
4
100 g
989
Each
46
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Slow Cooked Teriyaki Chicken
700g
$14.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Hot Dogs
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Showing 337–384 of 989
Previous 48
Next 48
Sausages World Flavours
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Tenders Buffalo
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Pork Scotch Fillet Steak
300g
$6.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Dino Chicken Nuggets
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Herrings Pickled Fillets
375g
$7.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
Pitted Kalamata Olives
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Mixed Mediterranean Olives
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Semi Dried Tomatoes With Basil
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Stuffed Green Olives In Garlic & Chilli
300g
Special
$6.00
$2.00 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Deli Style Pitted Giant Green Olives
240g
Special
$4.80
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Deli Style Split Green Olives With Chilli And Lemon
240g
Special
$4.80
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Classic Ham
340g
$6.80
$2.00 / 100g
Add
Coles
Lite Spiced Ham
340g
$6.80
$2.00 / 100g
Add
Coles
Ham With Real Bacon
340g
$6.80
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Hot & Spicy Ham
340g
$6.80
$2.00 / 100g
Add
Coles
Free Range Gluten Free Chicken Schnitzel
400g
Special
$8.00
$2.00 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Chicken Nuggets
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Sliced Chicken Quad Pack
320g
$6.50
$2.03 / 100g
Add
Coles
Pub Size Chicken Kiev
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Pub Size Chicken & Bacon Bake
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Pub Size Southern Style Chicken
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Pub Size Butter Chicken
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Pub Size Rich Beef & Herb Ragu
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Pub Size Curried Sausages
480g
$9.90
$2.06 / 100g
Add
Coles
Texas BBQ Veggie Sausages
240g
$5.00
$2.08 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Schnitzel
500g
$10.50
$2.10 / 100g
Add
Coles
Free Range Chicken Thigh Fillets Bulk
900g
$18.90
$2.10 / 100g
Add
Coles
Halal Chicken Tenderloins
500g
$10.50
$2.10 / 100g
Add
Coles
Tuna 3 Bean Salad
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
Peri Peri Quinoa Tuna
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
Cheese Kransky Twin Pack
250g
Special
$5.30
$2.12 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Entertaining Pork Kransky Bites
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
Long Rindless Hickory Smoked Bacon
400g
Special
$8.50
$2.13 / 100g
was
$11.00
Add
Coles
Short Rindless Hickory Smoked Bacon
400g
Special
$8.50
$2.13 / 100g
was
$11.00
Add
Coles
Plant Based Mince
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
Fresh Limited Edition Chicken Parmigiana Ravioli
375g
$8.00
$2.13 / 100g
Add
Coles
Quiche Bacon Chedder Zucchini
700g
Special
$15.00
$2.14 / 100g
was
$19.00
Add
Coles
Pork Cutlets
500g
$10.75
$2.15 / 100g
Add
Coles
Chicken Pate
95g
Special
$2.05
$2.16 / 100g
was
$2.45
Add
Coles
Free Range Chicken Breast Fillet
600g
$13.00
$2.17 / 100g
Add
Coles
Pork & Shallot
300g
Special
$6.50
$2.17 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Chicken Style Schnitzel 2 Pack
300g
$6.50
$2.17 / 100g
Add
Coles
Chicken Style Nuggets
300g
$6.50
$2.17 / 100g
Add
Coles
Chicken Style Sweet Chilli Tenders
300g
$6.50
$2.17 / 100g
Add
Coles
Tuna Chunk Light In Brine Kb
170g
$3.70
$2.18 / 100g
Add
Coles
Shortcut Rindless Bacon
1kg
$22.00
$2.20 / 100g
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles