Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
672
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Hickory Smoked Leg Ham
1.2kg
$28.20
$2.35 / 100g
Add
Woolworths
Just Caught Raw Prawns Tail On X-Large
850g
Special
$20.00
$2.35 / 100g
was
$30.00
Add
Showing 337–384 of 672
Previous 48
Next 48
Woolworths
Woolworths Roasted Garlic Chicken Tenderloins
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Breast Tenders
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Southern Fried Chicken Tenderloins
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Korean Style Chicken Bites
400g
$9.50
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Zwan Chicken Hotdogs Halal
200g
$4.75
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Pink Salmon
210g
$5.00
$2.38 / 100g
Add
Woolworths
Impossible Plant Based Beef Mince
340g
Special
$8.10
$2.38 / 100g
was
$13.60
Add
Woolworths
Bertocchi Smoked Pork Kaiser Fleisch
400g
$9.56
$2.39 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lean Beef Strips
500g
$12.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Macro Grass Fed Lean Beef Mince
500g
$12.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chunky Diced Lean Beef
500g
$12.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Breast Schnitzel
500g
Special
$12.00
$2.40 / 100g
was
$13.00
Add
Woolworths
Ocean Chef Peeled Tail Off & Deveined Raw Prawns
500g
Special
$12.00
$2.40 / 100g
was
$16.00
Add
Woolworths
Woolworths 8 Pack Mini Satay Style Satay Style Chicken Kebabs
375g
$9.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked BBQ Pork Shoulder
750g
$18.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 8 Pack Mini Teriyaki Chicken Kebabs
375g
$9.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Raw Tail Off Prawns With Garlic & Herb
500g
$12.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked Mexican Style Pork Shoulder
750g
$18.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 8 Pack Mini Sweet Chilli & Lime Chicken Kebabs
375g
$9.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Ocean Chef South American Flathead Fillets
1kg
$24.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Strength Meals Co Slow Cooked Mexican Style Beef Brisket
500g
Special
$12.00
$2.40 / 100g
was
$15.00
Add
Woolworths
Fry's Plant Based Steak style Strip
250g
Special
$6.00
$2.40 / 100g
was
$7.50
Add
Woolworths
Safcol Salmon With Mild Red Chilli Pouch
100g
$2.40
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Australian Beef Rump Cap
1.9kg
$45.60
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Oyster Blade Roast
1.25kg
$30.00
$2.40 / 100g
Add
Woolworths
D'Orsogna Natural Leg Ham Portion
700g
$17.00
$2.43 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths COOK Slow Cooked Pork Rib Rack With Sweet & Smokey BBQ Glaze
900g
$22.00
$2.44 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Authentic Leg Ham Boneless
1kg
$24.50
$2.45 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Gold Long Rindless Premium Bacon
400g
$9.90
$2.48 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Gold Short Rindless Premium Bacon
400g
$9.90
$2.48 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Pan Sized Premium Bacon
400g
$9.90
$2.48 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mediterranean Roast Vegetables With Fresh Lemon & Fetta
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Macro RSPCA Approved Chicken Breast Free Range Single
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 2 Pack Gluten Free Chicken Schnitzels
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Four'N Twenty Traveller King Size Sausage Roll
180g
$4.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Vegie Delights Plant Based Vegie Sausages
300g
$7.50
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Safcol Salmon Premium
200g
$5.00
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Rashers
800g
$20.00
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Beef Blade Roast
1kg
$25.00
$2.50 / 100g
Add
Woolworths
Sirena Italian Style Salad With Tuna
170g
$4.30
$2.53 / 100g
Add
Woolworths
Sirena Tuna Paella
170g
$4.30
$2.53 / 100g
Add
Woolworths
Sirena Tuna In Springwater
185g
$4.70
$2.54 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Sirena Tuna Lite Chilli
185g
$4.70
$2.54 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Ingham's Turkey Breast Mince
400g
$10.20
$2.55 / 100g
Add
Woolworths
Primo Corned Beef Silverside
1.1kg
$28.05
$2.55 / 100g
Add
Woolworths
Bertocchi Authentic Leg Ham Triple Smoked
950g
$24.23
$2.55 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles