Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
44
100 g
236
Each
13
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Double Strength White Vinegar
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
Only at one store
Add to cart
Liquid Real Stock Chicken
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
Only at one store
Add to cart
Showing 1–44 of 44
Liquid Real Stock Vegetable
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
Only at one store
Add to cart
Liquid Real Stock Beef
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
Only at one store
Add to cart
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
Only at one store
Add to cart
Unsweetened Coconut Milk
at Coles
1L
$2.00
$2.00 / L
Only at one store
Add to cart
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
Only at one store
Add to cart
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
Only at one store
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
Only at one store
Add to cart
Soy Sauce
at Coles
500ml
$1.90
$3.80 / L
Only at one store
Add to cart
Sweet Chilli Sauce
at Coles
500ml
$2.10
$4.20 / L
Only at one store
Add to cart
30% Sugar Reduced Tomato Sauce
at Coles
500ml
$2.10
$4.20 / L
Only at one store
Add to cart
30% Sugar Reduced BBQ Sauce
at Coles
500ml
$2.10
$4.20 / L
Only at one store
Add to cart
Sunflower Oil
at Coles
4L
$19.00
$4.75 / L
Only at one store
Add to cart
Sunflower Oil
at Coles
2L
$10.00
$5.00 / L
Only at one store
Add to cart
Balsamic Vinegar Of Modena
at Coles
500ml
$2.50
$5.00 / L
Only at one store
Add to cart
Italian Red Wine Vinegar
at Coles
500ml
$2.50
$5.00 / L
Only at one store
Add to cart
Italian White Wine Vinegar
at Coles
500ml
$2.50
$5.00 / L
Only at one store
Add to cart
Canola Oil
at Coles
750ml
$4.00
$5.33 / L
Only at one store
Add to cart
Sunflower Oil
at Coles
750ml
$4.00
$5.33 / L
Only at one store
Add to cart
Rice Bran Oil
at Coles
500ml
$3.50
$7.00 / L
Only at one store
Add to cart
Rice Wine Vinegar
at Coles
500ml
$3.50
$7.00 / L
Only at one store
Add to cart
Oyster Sauce
at Coles
300ml
$2.30
$7.67 / L
Only at one store
Add to cart
Worcestershire Sauce
at Coles
250ml
$2.00
$8.00 / L
Only at one store
Add to cart
Peanut Oil
at Coles
750ml
$6.00
$8.00 / L
Only at one store
Add to cart
Apple Cider Vinegar
at Coles
500ml
$4.00
$8.00 / L
Only at one store
Add to cart
Vegan Special Burger Sauce
at Coles
365ml
$3.20
$8.77 / L
Only at one store
Add to cart
Bone Broth Chicken
at Coles
500ml
$5.00
$10.00 / L
Only at one store
Add to cart
Beef Bone Broth
at Coles
500ml
$5.00
$10.00 / L
Only at one store
Add to cart
Easy To Use Sauce Base
at Coles
500ml
$5.20
$10.40 / L
Only at one store
Add to cart
Extra Virgin Olive Oil
at Coles
1L
$14.00
$14.00 / L
24% less per L at Woolworths
Add to cart
Classic Olive Oil
at Coles
1L
$14.00
$14.00 / L
Only at one store
Add to cart
Extra Mild Olive Oil
at Coles
1L
$15.00
$15.00 / L
Only at one store
Add to cart
Extra Virgin Coconut Oil
at Coles
500ml
$7.50
$15.00 / L
Only at one store
Add to cart
Extra Virgin Olive Oil
at Coles
500ml
$9.00
$18.00 / L
41% less per L at Woolworths
Add to cart
Classic Olive Oil
at Coles
500ml
$9.00
$18.00 / L
Only at one store
Add to cart
Extra Mild Olive Oil
at Coles
500ml
$9.00
$18.00 / L
Only at one store
Add to cart
Glaze With Balsamic Vinegar Of Modena
at Coles
215ml
$4.00
$18.60 / L
Only at one store
Add to cart
Australian Extra Virgin Olive Oil
at Coles
1L
$19.00
$19.00 / L
44% less per L at Woolworths
Add to cart
Premium Mushroom Sauce
at Coles
200ml
$4.00
$20.00 / L
Only at one store
Add to cart
Premium Peppercorn Sauce
at Coles
200ml
$4.00
$20.00 / L
Only at one store
Add to cart
Premium Red Wine Jus
at Coles
200ml
$4.00
$20.00 / L
Only at one store
Add to cart
Premium Garlic Sauce
at Coles
200ml
$4.00
$20.00 / L
Only at one store
Add to cart
Eucalyptus Oil
at Coles
175ml
$12.25
$70.00 / L
Only at one store
Add to cart
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths