Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
92
100 g
500
Each
20
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Lemon Zero Sugar Bottle
1.25L
$1.15
92c / L
Add
Coles
Double Strength White Vinegar
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 92
Next 44
Woolworths Double Strength White Vinegar
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Chicken
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Vegetable
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Beef
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Unsweetened Coconut Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Beef Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Liquid Stock Salt Reduced
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
BBQ Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Woolworths Tomato Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Woolworths Barbecue Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
Canola Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Woolworths
Woolworths Australian Canola Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Woolworths
Woolworths Blended Vegetable Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Coles
Canola Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Canola Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Tomato Sauce Squeeze
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Barbecue Sauce Squeeze
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Coles
Soy Sauce
500ml
$1.90
$3.80 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sweet Chilli Sauce
700ml
$2.70
$3.86 / L
Add
Coles
Sweet Chilli Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
30% Sugar Reduced Tomato Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
30% Sugar Reduced BBQ Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
Sunflower Oil
4L
$19.00
$4.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sunflower Oil
4L
$19.00
$4.75 / L
Add
Coles
Sunflower Oil
2L
$10.00
$5.00 / L
Add
Coles
Balsamic Vinegar Of Modena
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Coles
Italian Red Wine Vinegar
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Coles
Italian White Wine Vinegar
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Balsamic Vinegar
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vinegar Red Wine
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vinegar White Wine
500ml
$2.50
$5.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sunflower Oil
2L
$10.00
$5.00 / L
Add
Coles
Canola Oil
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Coles
Sunflower Oil
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Oil
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Canola Oil
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Sunflower Oil
750ml
$4.00
$5.33 / L
Add
Woolworths
Woolworths Tartare Sauce
330ml
Special
$2.20
$6.67 / L
was
$2.50
Add
Woolworths
Woolworths Rice Bran Oil
750ml
$5.10
$6.80 / L
Add
Woolworths
Woolworths Secret Burger Sauce
330ml
Special
$2.30
$6.97 / L
was
$2.95
Add
Coles
Rice Bran Oil
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Coles
Rice Wine Vinegar
500ml
$3.50
$7.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths