Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
216
100 g
903
Each
49
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Kellogg's Crunchy Nut Corn Flakes Breakfast Cereal
380g
Special
$3.50
92.1c / 100g
was
$7.00
Cheapest
Add
Woolworths
Kellogg's Crunchy Nut Hot Honey Breakfast Cereal
380g
Special
Showing 241–288 of 903
Previous 48
Next 48
$3.50
92.1c / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Taylor's Simmer Sauce Kashmiri Butter Chicken
485g
Special
$4.50
92.8c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Chicken Low Calorie Bone Broth Soup
350g
Special
$3.25
92.9c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Beef Low Calorie Bone Broth Soup
350g
Special
$3.25
92.9c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Beef Bone Broth Soup
350g
Special
$3.25
92.9c / 100g
was
$4.70
Add
Woolworths
Hart & Soul Chicken Bone Broth Soup
350g
Special
$3.25
92.9c / 100g
was
$4.70
Add
Coles
Margarine Spread Light
500g
Special
$4.70
94c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Margarine Spread Original
500g
Special
$4.70
94c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Margarine Spread Buttery
500g
Special
$4.70
94c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Classic Pork Chilli With Beans
425g
Special
$4.00
94.1c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Dynamite Hot Chili With Beans
425g
Special
$4.00
94.1c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Maggi 2 Minute Beef Flavour Instant Noodles
370g
Special
$3.50
94.6c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Maggi 2 Minute Oriental Flavour Instant Noodles
370g
Special
$3.50
94.6c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Sugo Semplice Pasta Sauce Parmesan
400g
Special
$3.80
95c / 100g
was
$4.80
Cheapest
Add
Coles
Sugo Semplice Pasta Sauce Basil
400g
Special
$3.80
95c / 100g
was
$4.80
Cheapest
Add
Coles
Sugo Semplice Pasta Sauce Bolognese
400g
Special
$3.80
95c / 100g
was
$4.80
Cheapest
Add
Coles
Sugo Semplice Pasta Sauce Napoletana
400g
Special
$3.80
95c / 100g
was
$4.80
Cheapest
Add
Coles
Great Northern Beans
700g
Special
$6.70
95.7c / 100g
was
$7.90
Add
Woolworths
Angas Park Pitted Dates
500g
Special
$4.80
96c / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Hart & Soul Coconut & Lentil Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Laksa Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Creamy Chicken & Mushroom Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Pho Konjac Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Creamy Chicken & Noodle Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Coconut Pumpkin Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Chicken & Corn Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Creamy Butter Chicken Soup
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Japanese Style Miso & Veg Noodle Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Hart & Soul Mexican Style Chicken & Bean Soup Pouch
400g
Special
$3.85
96.3c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Tamrind Sauce
340g
Special
$3.30
97.1c / 100g
was
$4.70
Add
Woolworths
Maggi 2 Minute Chicken Flavour Instant Noodles
360g
Special
$3.50
97.2c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Maggi Fusian Mi Goreng Soy & Mild Spice Flavour Instant Noodles
360g
Special
$3.50
97.2c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Maggi Fusian Mi Goreng Hot & Spicy Flavour Instant Noodles
360g
Special
$3.50
97.2c / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Maggi 2 Minute Noodles Sweet & Smokey Barbecue
360g
Special
$3.50
97.2c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Gourmet Tomato Pasta Sauce Australian Pepperjack Shiraz
390g
Special
$3.80
97.4c / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Gourmet Pasta Sauce Tomato & Chilli Oil
390g
Special
$3.80
97.4c / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Squeeze Whole Egg Mayonnaise
230g
Special
$2.25
97.8c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Olive Spread
500g
Special
$5.00
$1.00 / 100g
was
$6.30
Add
Coles
Real Mayonnaise
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Butter Chicken Simmer Sauce Mild
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Gluten Free Real Gourmet Stock Powder Canned
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$4.85
Add
Coles
Butter Chicken Simmer Sauce Medium
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$5.50
Cheapest
Add
Coles
Farmers Market Honey & Cinnamon Granola
700g
Special
$7.00
$1.00 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Korma Simmer Sauce Mild
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Rogan Josh Simmer Sauce Medium
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Farmers Market Super Seed Muesli
700g
Special
$7.00
$1.00 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Tikka Masala Simmer Sauce Medium
450g
Special
$4.50
$1.00 / 100g
was
$5.50
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths