Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maggi 2 Minute Oriental Flavour Instant Noodles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Maggi 2 Minute Oriental Flavour Instant Noodles
Pantry
Maggi 2 Minute Oriental Flavour Instant Noodles
370g · Maggi
Woolworths
$3.50
$5.00
94.6c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$4.17 / 100g
$2.50
60g
$4.17 / 100g
$2.50
64g
$3.91 / 100g
$2.50
360g
97.2c / 100g
$3.50
370g
94.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
864g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
52.5c less per 100g
Add to cart
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
52.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$1.04 / 100g
$9.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Maggi
Size
370g
Store brand
No
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
52.3c less per 100g
Add to cart
Wok Ready Singapore Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
52.3c less per 100g
Add to cart