Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
47
100 g
407
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Yellowfin Tuna in Oil with Chilli 185g
185g
$2.29
$1.24 / 100g
Add
Aldi
Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavoured Rice Cakes 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Showing 241–288 of 407
Previous 48
Next 48
Aldi
Sour Cream & Cives Flavoured Rice Cakes 160g
160g
$1.99
$1.24 / 100g
Add
Aldi
Muesli Apricot Coconut 400g
400g
$4.99
$1.25 / 100g
Add
Aldi
Muesli Fruit Free 400g
400g
$4.99
$1.25 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Pasta Buckwheat Spirals 350g
350g
$4.49
$1.28 / 100g
Add
Aldi
Gluten Free Pasta Quinoa Penne 350g
350g
$4.49
$1.28 / 100g
Add
Aldi
Instant Cup Mi Goreng Noodles 75g
75g
$0.99
$1.32 / 100g
Add
Aldi
Milo Pouch 150g
150g
$1.99
$1.33 / 100g
Add
Aldi
Organic Extra Virgin Coconut Oil 300g
300g
$3.99
$1.33 / 100g
Add
Aldi
100% Australian Honey Twist & Squeeze 375g
375g
$4.99
$1.33 / 100g
Add
Aldi
Nutella 900g
900g
$11.99
$1.33 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Italian Style in Oil 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna with Pepper and Lemon Flavour 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna in Lite Oil 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna In Oil with Chilli 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Chunks with Triple Chilli in Oil 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Chunks in Basil Flavoured Oil 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna Chunks in Garlic & Chilli Oil 95g
95g
$1.29
$1.36 / 100g
Add
Aldi
Macaroni & Cheese Pasta & Sauce 125g
130g
$1.79
$1.38 / 100g
Add
Aldi
Organic Tomato Paste 200g
200g
$2.79
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Sweetener Granules 350g
350g
$4.89
$1.40 / 100g
Add
Aldi
Snack'N'Go Black Beans Lime and Herbs with Corn 70g
70g
$0.99
$1.41 / 100g
Add
Aldi
Snack'N'Go Chick Peas with Olive Oil, Garlic & Rosemary 70g
70g
$0.99
$1.41 / 100g
Add
Aldi
Snack'N'Go Red Kidney Beans with Chilli & Olive Oil 70g
70g
$0.99
$1.41 / 100g
Add
Aldi
Instant Cup Chicken Noodles 70g
70g
$0.99
$1.41 / 100g
Add
Aldi
Instant Cup Beef Noodles 70g
70g
$0.99
$1.41 / 100g
Add
Aldi
Honey Mustard Chicken Recipe Base175g
175g
$2.49
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Pepita Seeds 125g
125g
$1.79
$1.43 / 100g
Add
Aldi
Carbonara Pasta & Sauce 125g
125g
$1.79
$1.43 / 100g
Add
Aldi
Alfredo Pasta & Sauce 125g
125g
$1.79
$1.43 / 100g
Add
Aldi
Japanese Style Sweet Chilli Sambal Stir Fry Sauce 275g
275g
$3.99
$1.45 / 100g
Add
Aldi
Japanese Style Teriyaki Stir Fry Sauce 275g
275g
$3.99
$1.45 / 100g
Add
Aldi
Vietnamese Style Creamy Coconut Curry Sauce 275g
275g
$3.99
$1.45 / 100g
Add
Aldi
Malaysian Style Panang Curry Sauce 275g
275g
$3.99
$1.45 / 100g
Add
Aldi
Eucalyptus Honey 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Shredded Chicken Breast Springwater And Sea Salt 85g
85g
$1.29
$1.52 / 100g
Add
Aldi
Shredded Chicken Breast Wholegrain Mustard Mayonnaise 85g
85g
$1.29
$1.52 / 100g
Add
Aldi
Shredded Chicken Breast Mayonnaise 85g
85g
$1.29
$1.52 / 100g
Add
Aldi
Tuna With 4 Bean Mix 160g
160g
$2.49
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Smoky BBQ Tuna With Beans 160g
160g
$2.49
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Spicy Mexican Style Tuna With Beans 160g
160g
$2.49
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Aioli And Cracked Pepper Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Soy Sauce Ginger & Garlic Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Black Chia Seeds 350g
350g
$5.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Biryani Rice Tuna Bowl 190g
190g
$2.99
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Sriracha with Rice Tuna Bowl 190g
190g
$2.99
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Milo 680g
680g
$10.79
$1.59 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths