Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
981
100 g
5,238
Each
168
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Soy Sauce
500ml
$4.30
$8.60 / L
Add
Woolworths
Lee Kum Kee Soy Sauce Premium
500ml
$4.30
$8.60 / L
Add
Coles
Showing 289–336 of 981
Previous 48
Next 48
Vegan Special Burger Sauce
365ml
$3.20
$8.77 / L
Add
Woolworths
Famous Soda Co Zero Sugar Tangerine
330ml
$2.90
$8.79 / L
Add
Aldi
Olive Oil 1L
1L
$8.79
$8.79 / L
Add
Woolworths
Tiao Hu Sriracha Hot Sauce
455ml
$4.00
$8.79 / L
Add
Coles
Mayo Seriously Good Mayonnaise
500ml
Special
$4.40
$8.80 / L
was
$7.40
Add
Coles
Seriously Good Garlic Aioli Mayonnaise
500ml
Special
$4.40
$8.80 / L
was
$7.40
Add
Coles
Apple Cider Vinegar
375ml
$3.30
$8.80 / L
Add
Woolworths
Cornwell's Apple Cider Vinegar
375ml
$3.30
$8.80 / L
Add
Coles
Rice Wine Vinegar
340ml
$3.00
$8.82 / L
Add
Coles
My Perfect Stock Chicken
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$5.90
Add
Coles
My Perfect Stock Beef
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$5.90
Add
Coles
My Perfect Stock Lamb
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$5.90
Add
Coles
Mustard Oil
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Coles
Dark Soy Mushroom Sauce
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Coles
Low Sugar Grapefruit
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Stock
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Beef Stock
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Stock
500ml
$4.50
$9.00 / L
Add
Coles
Coconut Milk
165ml
$1.50
$9.09 / L
Add
Coles
Sweet Chilli Sauce
435ml
$4.00
$9.20 / L
Add
Aldi
Beef Bone Broth 500ml
500ml
$4.69
$9.38 / L
Add
Aldi
Chicken Bone Broth 500ml
500ml
$4.69
$9.38 / L
Add
Coles
Olive Oil
1L
$9.50
$9.50 / L
Add
Coles
Fish Sauce
300ml
$2.85
$9.50 / L
Add
Woolworths
Woolworths Essentials Olive Oil
1L
$9.50
$9.50 / L
Add
Woolworths
Squid Brand Fish Sauce
300ml
$2.85
$9.50 / L
Add
Woolworths
Lee Kum Kee Seasoned Soy Sauce
410ml
$3.90
$9.51 / L
Add
Coles
Sweet Jalapeno And Lime Sauce
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Coles
Zesty Lemon And Herb Sauce
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Coles
Signature Sauce
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Cheapest
Add
Coles
Sweet Chilli Sauce
500ml
$4.80
$9.60 / L
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Sweet Chilli Sauce
500ml
$4.80
$9.60 / L
Cheapest
Add
Coles
Sweet Chilli Sauce
310ml
$3.00
$9.68 / L
Add
Coles
Hot And Sweet Sauce
340ml
Special
$3.30
$9.71 / L
was
$4.50
Add
Coles
Masala Chilli Sauce
340ml
Special
$3.30
$9.71 / L
was
$4.50
Add
Woolworths
MasterFoods Sauce Smokey Barbecue
500ml
$4.90
$9.80 / L
Add
Woolworths
MasterFoods Aussie Farmers Tomato Sauce
500ml
$4.90
$9.80 / L
Add
Coles
Sugar Free Maple Flavoured Syrup
355ml
Special
$3.50
$9.86 / L
was
$4.20
Cheapest
Add
Coles
Chinese Cooking Wine
375ml
$3.70
$9.87 / L
Add
Woolworths
Pandaroo Ingredients Chinese Cooking Wine
375ml
$3.70
$9.87 / L
Add
Coles
Bone Broth Chicken
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Coles
Beef Bone Broth
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Coles
Red Wine Vinegar
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Coles
White Wine Vinegar
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Coles
Fish Sauce
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Woolworths
Macro Chicken Bone Broth
500ml
$5.00
$10.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths