Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
47
100 g
407
Each
1
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Smoked Oysters in Chilli Oil 85g
85g
$1.39
$1.64 / 100g
Add
Aldi
Smoked Oysters in BBQ Sauce 85g
85g
$1.39
$1.64 / 100g
Add
Showing 289–336 of 407
Previous 48
Next 48
Aldi
Smoked Oysters in Oil 85g
85g
$1.39
$1.64 / 100g
Add
Aldi
Instant Gravy Mix Chicken Flavoured 120g
120g
$1.99
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Instant Gravy Mix Traditional Flavoured 120g
120g
$1.99
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Instant Gravy Mix Roast Meat Flavoured 120g
120g
$1.99
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Instant Gravy Mix Brown Onion Flavoured 120g
120g
$1.99
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Mini Baking Mallows 150g
150g
$2.49
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Mini Baking Mallows 150g
150g
$2.49
$1.66 / 100g
Add
Aldi
Almond Meal 400g
400g
$6.69
$1.67 / 100g
Add
Aldi
Nutella 400g
400g
$6.69
$1.67 / 100g
Add
Aldi
Asian Style Laksa with Noodles Soup in a Cup 2 Pack 60g
65g
$1.09
$1.68 / 100g
Add
Aldi
Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavoured Deli Style Potato Chips 175g
175g
$2.99
$1.71 / 100g
Add
Aldi
Gingerbread Baking Spice 290g
290g
$4.99
$1.72 / 100g
Add
Aldi
Organic Raw Honey 400g
400g
$6.99
$1.75 / 100g
Add
Aldi
Passionfruit Greek Style Yogurt with Honey Granola 170g
170g
$2.99
$1.76 / 100g
Add
Aldi
Raspberry Greek Style Yogurt With Honey Granola 170g
170g
$2.99
$1.76 / 100g
Add
Aldi
Chicken Flavour Stock Powder 168g
168g
$2.99
$1.78 / 100g
Add
Aldi
Beef Flavour Stock Powder 168g
168g
$2.99
$1.78 / 100g
Add
Aldi
Vegetable Flavour Stock Powder 168g
168g
$2.99
$1.78 / 100g
Add
Aldi
Salt Reduced Chicken Flavour Stock Powder 168g
168g
$2.99
$1.78 / 100g
Add
Aldi
Crunchy Corn Taco Shells 12 Pack 156g
156g
$2.79
$1.79 / 100g
Add
Aldi
Salted Caramel Baking Spice 275g
275g
$4.99
$1.81 / 100g
Add
Aldi
Soup in a Cup Hearty Italian Style Minestrone 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Soup in a Cup Chicken Flavoured with Noodles 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Soup in a Cup Chicken Flavoured with Corn and Croutons 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Soup in a Cup Dutch Curry with Rice 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Pea & Ham Flavoured with Croutons Soup in a Cup 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Homestyle Pumpkin with Croutons Soup in a Cup 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Creamy Mushroom with Croutons Soup in a Cup 2 Pack 60g
60g
$1.09
$1.82 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna & Brown Rice Quinoa Ready Meal 190g
190g
$3.49
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Yellowfin Tuna & Sicilian Style Pasta Ready Meal 190g
190g
$3.49
$1.84 / 100g
Add
Aldi
Chicken Flavour Stock Cubes 21 Pack 105g
105g
$1.99
$1.90 / 100g
Add
Aldi
Beef Flavour Stock Cubes 21 Pack 105g
105g
$1.99
$1.90 / 100g
Add
Aldi
Vegetable Flavour Stock Cubes 21 Pack 105g
105g
$1.99
$1.90 / 100g
Add
Aldi
Salt Reduced Chicken Flavour Stock Cubes 21 Pack 105g
105g
$1.99
$1.90 / 100g
Add
Aldi
Sticky Thai Style RSPCA Approved Chicken Rice Bowl Meal Kit 785g
785g
$14.99
$1.91 / 100g
Add
Aldi
Ricotta & Spinach Cappellacci Pasta 250g
250g
$4.79
$1.92 / 100g
Add
Aldi
Porcini Mushroom & Truffle Triangoli Pasta 250g
250g
$4.79
$1.92 / 100g
Add
Aldi
Himalayan Pink Rock Salt Grinder 260g
260g
$4.99
$1.92 / 100g
Add
Aldi
Vegemite 370g
370g
$7.19
$1.94 / 100g
Add
Aldi
Cinnamon Sugar Baking Spice 255g
255g
$4.99
$1.96 / 100g
Add
Aldi
Smoked Mussels in Oil 85g
85g
$1.69
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Smoked Mussels in Galician Style Tomato Sauce 85g
85g
$1.69
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Smoked Mussels in Escabeche Style Sauce 85g
85g
$1.69
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Crinkle Cut Rice Crackers Sea Salt & Balsamic Vinegar 100g
100g
$1.99
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Red Curry Coconut Noodle Bowl 100g
100g
$1.99
$1.99 / 100g
Add
Aldi
Yakisoba Noodle Bowl 100g
100g
$1.99
$1.99 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths