Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
483
100 g
2,692
Each
106
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
White Vinegar
2L
$1.80
90c / L
Add
Coles
Double Strength White Vinegar
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Coles
Showing 1–48 of 483
Next 48
Liquid Real Stock Chicken
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Vegetable
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Beef
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Cleaning Vinegar
2L
$3.85
$1.93 / L
Cheapest
Add
Coles
Unsweetened Coconut Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
Brown Vinegar
1L
$2.05
$2.05 / L
Add
Coles
Unsweetened Organic Coconut Milk
1L
Special
$2.35
$2.35 / L
was
$3.30
Add
Coles
Unsweetened Long Life Rice Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Add
Coles
Tomato Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
BBQ Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
White Vinegar
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
Brown Malt Vinegar
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
Canola Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Coles
So Good Long Life Unsweetened Almond & Coconut Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Soy Milky Low Sugar 2% Fat
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Canola Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Coles
Tomato Sauce Value Pack
2L
$6.00
$3.00 / L
Cheapest
Add
Coles
Barbecue Sauce Value Pack BBQ Sauce
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Coles
White Vinegar
1L
$3.20
$3.20 / L
Add
Coles
Real Stock Chicken
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Beef
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Chicken Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Vegetable
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Vegetable Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Beef Stock Salt Reduced
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Unsalted Chicken
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Coles
Real Stock Unsalted Beef
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Cheapest
Add
Coles
Soy Sauce
1L
$3.60
$3.60 / L
Cheapest
Add
Coles
Soy Sauce
1L
$3.60
$3.60 / L
Add
Coles
Tomato Sauce
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Coles
BBQ Sauce
500ml
$1.85
$3.70 / L
Add
Coles
Apple Cider Vinegar
2L
$7.50
$3.75 / L
Add
Coles
Soy Sauce
500ml
$1.90
$3.80 / L
Add
Coles
Low Fat No Sugar Added Double Espresso Milk
2L
$7.70
$3.85 / L
Add
Coles
Soy Sauce
1.9L
$7.50
$3.95 / L
Add
Coles
Chinese Cooking Wine
640ml
$2.55
$3.98 / L
Add
Coles
White Vinegar
750ml
Special
$3.00
$4.00 / L
was
$3.80
Add
Coles
Brown Malt Vinegar
750ml
Special
$3.00
$4.00 / L
was
$3.80
Add
Coles
Big Red Tomato Sauce
4L
$16.50
$4.13 / L
Add
Coles
Squeezy Sauce Tomato
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
Squeezy Sauce Barbecue
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
Sweet Chilli Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
30% Sugar Reduced Tomato Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
30% Sugar Reduced BBQ Sauce
500ml
$2.10
$4.20 / L
Add
Coles
Vegetable Oil
4L
Special
$17.00
$4.25 / L
was
$34.00
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths