Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
Pantry
6,387 products · 1,168 on special
Coles:
3,281
Woolworths:
2,651
Aldi:
455
Loading savings in this aisle…
On special
1,168
Store brand
612
Priced per
Litre
981
100 g
5,238
Each
168
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
3,281
Woolworths
2,651
Aldi
455
Show only
On special
1,168
Store brand
612
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
White Vinegar 2L
2L
$1.75
87.5c / L
Add
Coles
White Vinegar
2L
$1.80
90c / L
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 981
Next 48
Woolworths Essentials White Vinegar
2L
$1.80
90c / L
Add
Woolworths
Woolworths Lemon Zero Sugar Bottle
1.25L
$1.15
92c / L
Add
Coles
Double Strength White Vinegar
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Woolworths
Woolworths Double Strength White Vinegar
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Aldi
Beef Liquid Stock 1L
1L
$1.79
$1.79 / L
Add
Aldi
Vegetable Liquid Stock 1L
1L
$1.79
$1.79 / L
Add
Aldi
Chicken Flavour Liquid Stock 1L
1L
$1.79
$1.79 / L
Add
Aldi
Salt Reduced Chicken Flavour Liquid Stock 1L
1L
$1.79
$1.79 / L
Add
Woolworths
Woolworths Essentials Brown Vinegar
1L
$1.80
$1.80 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Chicken
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Vegetable
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Real Stock Beef
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
1L
$1.90
$1.90 / L
Add
Coles
Cleaning Vinegar
2L
$3.85
$1.93 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Vin a Clean Cleaning Vinegar
2L
$3.85
$1.93 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Nuttelex Chicken Stock
1L
Special
$1.95
$1.95 / L
was
$3.90
Add
Woolworths
Nuttelex Vegetable Stock
1L
Special
$1.95
$1.95 / L
was
$3.90
Add
Woolworths
Nuttelex Beef Stock
1L
Special
$1.95
$1.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Unsweetened Coconut Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Beef Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Liquid Stock
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Liquid Stock Salt Reduced
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
Brown Vinegar
1L
$2.05
$2.05 / L
Add
Aldi
Organic Coconut Milk 1L
1L
$2.25
$2.25 / L
Add
Coles
Unsweetened Organic Coconut Milk
1L
Special
$2.35
$2.35 / L
was
$3.30
Add
Aldi
Tomato Sauce 2L
2L
$4.99
$2.50 / L
Add
Coles
Unsweetened Long Life Rice Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Add
Coles
Tomato Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
BBQ Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
White Vinegar
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
Brown Malt Vinegar
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Woolworths Tomato Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Woolworths Barbecue Sauce
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Cornwell's White Vinegar White
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Aldi
Vegetable Oil 2L
2L
$5.49
$2.75 / L
Add
Aldi
Canola Oil 2L
2L
$5.49
$2.75 / L
Add
Coles
Canola Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Woolworths
Woolworths Australian Canola Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Woolworths
Woolworths Blended Vegetable Oil
4L
$11.90
$2.98 / L
Add
Coles
So Good Long Life Unsweetened Almond & Coconut Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Soy Milky Low Sugar 2% Fat
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Canola Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Coles
Tomato Sauce Value Pack
2L
$6.00
$3.00 / L
Cheapest
Add
Coles
Barbecue Sauce Value Pack BBQ Sauce
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Woolworths Vegetable Oil
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Pasta Fettuccine 500g
$0.99
88% less than Coles
Premium Soy Sauce
$9.50
77% less than Woolworths
Gluten Free Spaghetti 500g
$2.49
61% less than Woolworths
Soy Sauce
$10.20
61% less than Woolworths