Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
24
100 g
649
Each
62
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Hazelnut Spread
350g
Special
$3.90
$1.11 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Deluxe Choc Dark Chunk Cookie Mix
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Showing 49–96 of 649
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Magic Icing Dinosaur Cookie Kit
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Deluxe Choc Chip Cookie Pie Mix
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Peanuts In Shell
500g
Special
$5.65
$1.13 / 100g
was
$6.70
Add
Coles
Punjabi Cashew Korma Kit
255g
Special
$2.95
$1.16 / 100g
was
$4.80
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Loadable Corn Chips Lightly Salted
255g
Special
$3.00
$1.18 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Deluxe Red Velvet & White Choc Cookie Mix
380g
Special
$4.50
$1.18 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Breakfast Biscuits Strawberry Yoghurt Sandwich 5 Pack
253g
Special
$3.00
$1.19 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Milk Chocolate Party Share Bag 28 Piece
336g
Special
$4.00
$1.19 / 100g
was
$8.00
Add
Coles
Natural Muesli Almond Cashew Macadamia & Walnut
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
$8.00
Cheapest
Add
Coles
Monte Carlo Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Shortbread Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Raspberry Shortcake Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Clix Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat 9 Grain Multigrain Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Lemon Crisp Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita- Weat Original Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat Sesame Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Tic Toc Biscuit
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Orange Slice Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Vita-weat Pumpkin Seed & Mixed Grain Crispbread Crackers
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Delta Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Raspberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Strawberry Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Blackcurrant Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Aeroplane Ready To Eat Jelly Cup Snack Pineapple Flavour
120g
Special
$1.45
$1.21 / 100g
was
$1.65
Add
Woolworths
Betty Crocker Chocolate Cupcake Mix Mix
370g
Special
$4.50
$1.22 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
Lollies Snakes Alive Lolly Bag
200g
Special
$2.50
$1.25 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Flavoured Crackers Chicken
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Mini Original Crackers
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
In A Biskit Chicken Drumstix Flavoured Crackers
160g
Special
$2.00
$1.25 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Nut Bar Choc Coated
210g
Special
$2.70
$1.29 / 100g
Add
Coles
Chocolate Mousse Despicable Me Minions 12x50g
600g
Special
$7.75
$1.29 / 100g
was
$8.80
Add
Coles
Lollies Killer Pythons
192g
Special
$2.50
$1.30 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Peanut Butter Cookie Mix Fudge Choc
390g
Special
$5.10
$1.31 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Party Mix Lollies Bag
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Strawberries And Cream Lolly Bag
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Retro Party Mix Lolly Bag
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Jelly Beans Vegan Friendly
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Red Frogs Alive Bag
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Cheekies
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Lollies Ripe Raspberries Lolly Bag
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Mountain Dew Jellies
190g
Special
$2.50
$1.32 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Chocolate Scotch Finger Half Coat Biscuits
250g
Special
$3.30
$1.32 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Savoy Original Crackers Biscuits
225g
Special
$3.00
$1.33 / 100g
was
$4.00
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths