Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
39
100 g
1,920
Each
89
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Crackers Crispy Potato Flavour
145g
Special
$2.00
$1.38 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Masala Twists
90g
Special
$1.25
$1.39 / 100g
was
$2.50
Showing 241–288 of 1,920
Previous 48
Next 48
Cheapest
Add
Coles
Multipack Mini Choc Chip Cookies 8 Pack
180g
$2.50
$1.39 / 100g
Add
Coles
Beauty Bar Original 4x90g
360g
Special
$5.00
$1.39 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Beauty Bar Sensitive 4X 90g
360g
Special
$5.00
$1.39 / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Minties
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Bags Snakes Alive Classic
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Avocado Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Coles
Cheese & Chive Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Coles
Spicy Capsicum Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Coles
Corn Relish Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Coles
Garlic Dip
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Coles
Frosted Chocolate Brownie Mix
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Cheds Crackers
250g
Special
$3.50
$1.40 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Country Cheese Crackers
250g
Special
$3.50
$1.40 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Sesame Wheat Crackers
250g
Special
$3.50
$1.40 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Sao Crackers
250g
Special
$3.50
$1.40 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Triple Chocolate Fudge Brownie Mix
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Coles
Mild Chunky Salsa Dip
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Chunky Salsa Dip Hot
312g
Special
$4.40
$1.41 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Rainbow Cookie Mix
495g
$7.00
$1.41 / 100g
Add
Coles
Samosas & Puffs 16 Pack
360g
Special
$5.10
$1.42 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Hide & Seek Biscuits
247g
$3.50
$1.42 / 100g
Add
Coles
Dip Classic Hommus
400g
$5.70
$1.43 / 100g
Add
Coles
Choc Coated Nut Bar 6 Pack
210g
$3.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Tasty Cheese Corn Chips
175g
Special
$2.50
$1.43 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Original Corn Chips
175g
Special
$2.50
$1.43 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Nacho Cheese Corn Chips
175g
Special
$2.50
$1.43 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Twin Snakes Sweet & Sour
140g
Special
$2.00
$1.43 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Corn Chips Cheese & Jalepeno
175g
Special
$2.50
$1.43 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Corn Chips Taco
175g
Special
$2.50
$1.43 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Iced Vovo Biscuits
210g
Special
$3.00
$1.43 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Thinly Cut Potato Chips Share Pack Original
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Coles
Vita-weat Multigrain Crackers
140g
$2.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Thinly Cut Potato Chips Share Pack Sour Cream & Onion
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Coles
Thinly Cut Potato Chips Share Pack Salt & Vinegar
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Coles
Thinly Cut Potato Chips Share Pack Sweet Chilli & Sour Cream
175g
$2.50
$1.43 / 100g
Add
Coles
Bumbles Milk Chocolate Honeycomb
525g
$7.50
$1.43 / 100g
Add
Coles
Halloween 3d Gummy Eyeballs
350g
$5.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Halloween Gummy Body Parts
350g
$5.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Bar Soap Velvet Touch 4x70g
280g
$4.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Bar Soap Soft Touch 4x70g
280g
$4.00
$1.43 / 100g
Add
Coles
Roasted Nut Bar Maple Almond 6 Pack
192g
Special
$2.75
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Nut Bars Peanut & Cashew With Milk Choc Multipack Snacks 6 Pack
192g
Special
$2.75
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Nut Bars Yoghurt Trail Mix 6 Pack
192g
Special
$2.75
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Nut Bars With Milk Choc Multipack Snacks 6 Pack
192g
Special
$2.75
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Nut Bars Mixed Berry Multipack Snacks 6 Pack
192g
Special
$2.75
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Mango
480g
$6.90
$1.44 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths