Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cracked Pepper Hot Smoked Salmon 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Cracked Pepper Hot Smoked Salmon 150g
Meat & Seafood
Cracked Pepper Hot Smoked Salmon 150g
150g · THE FISHMONGER
Aldi
$7.99
$5.33 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$7.99
Lowest
$7.99
Highest
$7.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$5.33 / 100g
Viewing
$7.99
200g
$5.00 / 100g
$9.99
250g
$4.40 / 100g
$10.99
260g
$5.00 / 100g
$12.99
460g
$3.26 / 100g
Best value per 100g
$14.99
460g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
$3.76 less per 100g
Add to cart
Woolworths Salmon In Springwater
at Woolworths
95g
$1.50
$1.58 / 100g
$3.75 less per 100g
Add to cart
Aldi
$7.99
Add from Aldi
$3.69 / 100g
$16.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
THE FISHMONGER
Size
150g
Store brand
No
Woolworths Salmon Naturally Smoked
at Woolworths
95g
$1.50
$1.58 / 100g
$3.75 less per 100g
Add to cart
Salmon Pink
at Coles
210g
$3.50
$1.67 / 100g
$3.66 less per 100g
Add to cart