Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Black Olives Pitted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Black Olives Pitted
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Black Olives Pitted
220g · Always Fresh
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.82 / 100g
$4.00
Coles
This one
$4.00
$1.82 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Always Fresh Black Olives Pitted · 220g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$1.82 / 100g
Viewing
$4.00
230g
$2.09 / 100g
$4.80
235g
$1.70 / 100g
$4.00
235g
$2.04 / 100g
$4.80
670g
$1.26 / 100g
$8.45
700g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
935g
$4.50
48.1c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
450g
$2.30
51.1c / 100g
$1.31 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.00
Add from Coles
$4.00
$1.82 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
91.4c / 100g
Best value per 100g
$6.40
Details
Aisle
Other
Brand
Always Fresh
Size
220g
Store brand
No
Woolworths Black Sliced Olives
at Woolworths
430g
$2.45
57c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Kalamata Olives
at Woolworths
350g
$2.40
68.6c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart