Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fettuccine Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Fettuccine Pasta
Coles
Woolworths
Aldi
Pantry
At 3 stores
Fettuccine Pasta
375g · Guzzi's
Cheapest at Aldi
88% less per 100g than Coles · 19.8c / 100g
$0.99
Coles
This one
$5.95
$1.59 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Pasta Fettuccine · 500g
$1.00
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$5.95
Lowest
$5.95
Highest
$5.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.59 / 100g
Viewing
$5.95
500g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
$6.00
500g
$1.20 / 100g
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Guzzi's
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Penne 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Aldi
$0.99
Add from Aldi
20c / 100g
Add from Woolies
Aldi
Pasta Fettuccine 500g · 500g
$0.99
19.8c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Pasta Spirals 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
1.8c less per 100g
Add to cart