Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Pasta Fettuccine | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Pasta Fettuccine
Coles
Woolworths
Aldi
Pantry
At 3 stores
Woolworths own brand
Woolworths Pasta Fettuccine
500g · Woolworths
Cheapest at Aldi
88% less per 100g than Coles · 19.8c / 100g
$0.99
Coles
Fettuccine Pasta · 375g
$5.95
$1.59 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.00
Lowest
$1.00
Highest
$1.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheapest · Aldi
$0.99
Add from Aldi
$1.00
20c / 100g
Add from Woolies
Aldi
Pasta Fettuccine 500g · 500g
$0.99
19.8c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗