Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mac And Cheese Original Pasta Macaroni Noodles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Mac And Cheese Original Pasta Macaroni Noodles
Pantry
Mac And Cheese Original Pasta Macaroni Noodles
410g · Kraft
Coles
$6.30
$1.54 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
205g
$1.90 / 100g
$3.90
205g
$1.90 / 100g
$3.90
280g
$1.34 / 100g
Best value per 100g
$3.75
280g
$1.34 / 100g
$3.75
410g
$1.54 / 100g
Viewing
$6.30
560g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.30
Add from Coles
$1.54 / 100g
$8.60
Details
Aisle
Pantry
Brand
Kraft
Size
410g
Store brand
No
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart