Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
French Brie 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
French Brie 125g
Dairy & Eggs
French Brie 125g
125g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$3.49
$2.79 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.49
Lowest
$3.49
Highest
$3.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$2.79 / 100g
Viewing
$3.49
200g
$2.50 / 100g
Best value per 100g
$4.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thomas Dux Brie Cheese
at Woolworths
125g
$2.70
$2.16 / 100g
63.2c less per 100g
Add to cart
Cheese Brie Wrapped
at Coles
125g
$3.00
$2.40 / 100g
39.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.49
Add from Aldi
Triple Cream Brie
at Coles
200g
$5.50
$2.75 / 100g
4.2c less per 100g
Add to cart
Thomas Dux Triple Cream Brie
at Woolworths
200g
$5.50
$2.75 / 100g
4.2c less per 100g
Add to cart