Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Evaporated Milk 384ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Evaporated Milk 384ml
Dairy & Eggs
Evaporated Milk 384ml
384ml · FARMDALE
Aldi
$1.89
$4.92 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.89
Lowest
$1.89
Highest
$1.89
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
384ml
$4.92 / L
Viewing
$1.89
1L
$3.09 / L
$3.09
2L
$1.70 / L
$3.39
2L
$1.70 / L
$3.39
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
3L
$1.65 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.27 less per L
Add to cart
Fresh Lite Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.27 less per L
Add to cart
Aldi
$1.89
Add from Aldi
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
FARMDALE
Size
384ml
Store brand
No
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.27 less per L
Add to cart
Woolworths Lite Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.27 less per L
Add to cart