Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Napolitanke Wafers Hazelnut | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Napolitanke Wafers Hazelnut
Snacks & Confectionery
Napolitanke Wafers Hazelnut
327g · Kras
Coles
$6.00
$1.83 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
93g
$1.72 / 100g
Best value per 100g
$1.60
93g
$1.72 / 100g
$1.60
327g
$1.83 / 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Kras
Size
327g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crème Wafers Chocolate 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Crème Wafers Vanilla 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Crème Wafers Strawberry 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart