Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hazelnut Nougat Wafers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Hazelnut Nougat Wafers
Snacks & Confectionery
Hazelnut Nougat Wafers
93g · Kras
Coles
$1.60
$1.90
$1.72 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
93g
$1.72 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.60
327g
$1.83 / 100g
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Kras
Size
93g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crème Wafers Chocolate 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Crème Wafers Vanilla 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.60
Add from Coles
Crème Wafers Strawberry 125g
at Aldi
125g
$0.79
63.2c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart