Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Full Cream Milk 1L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Full Cream Milk 1L
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Full Cream Milk 1L
1L · FARMDALE
Cheapest at Coles
6% less per L than Aldi · $1.65 / L
$4.95
Coles
Full Cream Milk · 3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk · 3L
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.75
Lowest
$1.75
Highest
$1.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$4.32 / L
$2.59
1L
$1.75 / L
Viewing
$1.75
2L
$1.70 / L
$3.39
2L
$1.70 / L
$3.39
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
Cheapest · Coles
$4.95
Add from Coles
$4.95
$1.65 / L
Add from Woolies
Aldi
This one
$1.75
$1.75 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Aldi ↗
3L
$1.65 / L
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
FARMDALE
Size
1L
Store brand
No