Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Microwaveable Soup Bowl Chicken Noodle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Microwaveable Soup Bowl Chicken Noodle
Pantry
Microwaveable Soup Bowl Chicken Noodle
300g · La Zuppa
Coles
$3.80
$1.27 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
La Zuppa
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
91.7c less per 100g
Add to cart
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
84.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
84.5c less per 100g
Add to cart
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
at Aldi
400g
$1.69
42.3c / 100g
84.4c less per 100g
Add to cart