Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crunch Choc Malt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Crunch Choc Malt
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Crunch Choc Malt
450g · Ovaltine
Cheapest at Coles
$2.25 less than Woolworths · $1.89 / 100g
$8.50
Coles
This one
$8.50
$10.75
$1.89 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Ovaltine
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Saunders Malt Extract
at Woolworths
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
88.9c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$8.50
Add from Coles
Ovaltine Crunch Choc Malt · 450g
$10.75
$2.39 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗