Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sparkling Mineral Water | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Sparkling Mineral Water
Coles
Woolworths
Aldi
Drinks
At 3 stores
Sparkling Mineral Water
1L · Yaru
Cheapest at Aldi
49% less per L than Coles · 87.2c / L
$1.09
Coles
This one
$1.70
$1.70 / L
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Sparkling Mineral Water · 1.25L
$1.10
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.70
Lowest
$1.70
Highest
$1.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$4.80 / L
$3.60
1L
$1.70 / L
Best value per L
Viewing
$1.70
Details
Aisle
Drinks
Brand
Yaru
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
40.3c less per L
Add to cart
Mt Ossa Australian Natural Spring Water
at Woolworths
10L
$4.75
47.5c / L
39.7c less per L
Add to cart
Cheapest · Aldi
$1.09
Add from Aldi
88c / L
Add from Woolies
Aldi
Natural Sparkling Mineral Water 1.25L · 1.25L
$1.09
87.2c / L
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Natural Australian Still Spring Water 1.5L
at Aldi
1.5L
$0.75
50c / L
37.2c less per L
Add to cart
Natural Australian Spring Water 24x600ml
at Aldi
14.4L
$8.99
62.4c / L
24.8c less per L
Add to cart