Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Caramel Date Night Frozen Dessert Sticks 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Caramel Date Night Frozen Dessert Sticks 6 Pack
Frozen
Caramel Date Night Frozen Dessert Sticks 6 Pack
420ml · Proud & Punch
Coles
$5.90
$14.05 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
420ml
$14.05 / L
Viewing
$5.90
450ml
$13.11 / L
Best value per L
$5.90
450ml
$13.11 / L
$5.90
Details
Aisle
Frozen
Brand
Proud & Punch
Size
420ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Woolworths Choc Coated Sticks
at Woolworths
866ml
$4.30
$4.97 / L
$9.08 less per L
Add to cart
Woolworths Choc Coated Crunchy Sticks
at Woolworths
748ml
$4.60
$6.15 / L
$7.90 less per L
Add to cart
Coles
$5.90
Add from Coles
Bulla Cool Down Assortment Sticks
at Woolworths
2.1L
$16.50
$7.86 / L
$6.19 less per L
Add to cart