Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Beef Eye Fillet Thick Cut Steak | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Beef Eye Fillet Thick Cut Steak
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Beef Eye Fillet Thick Cut Steak
320g · Woolworths
Woolworths
$26.00
$8.13 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$26.00
Lowest
$26.00
Highest
$26.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$5.29 / 100g
$9.00
180g
$5.00 / 100g
$9.00
250g
$3.60 / 100g
$9.00
320g
$8.13 / 100g
Viewing
$26.00
400g
$4.00 / 100g
$16.00
400g
$3.25 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Braised Steak Onion
at Coles
400g
$4.40
$1.10 / 100g
$7.03 less per 100g
Add to cart
Braised Steak & Onions
at Coles
425g
$5.00
$1.18 / 100g
$6.95 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$26.00
Add from Woolies
$13.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
320g
Store brand
Woolworths
Special
Pork Scotch Steak
at Coles
600g
$9.50
$11.00
$1.58 / 100g
$6.54 less per 100g
Add to cart
Pork Scotch Fillet Steak per kg
at Aldi
255g
$4.08
$1.60 / 100g
$6.53 less per 100g
Add to cart