Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths BBQ Chicken Wing Nibbles Honey Soy | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths BBQ Chicken Wing Nibbles Honey Soy
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths BBQ Chicken Wing Nibbles Honey Soy
1kg · Woolworths
Woolworths
$8.50
85c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330g
60.6c / 100g
$2.00
375g
$2.00 / 100g
$7.50
400g
$1.30 / 100g
$5.20
500g
40c / 100g
Best value per 100g
$2.00
750g
$1.60 / 100g
$12.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Soy & Garlic Stir Fry Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
45.2c less per 100g
Add to cart
Soy & Garlic Simmer Sauce
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.50
Add from Woolies
85c / 100g
Viewing
$8.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Honey, Soy & Garlic Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
29.3c less per 100g
Add to cart
Sweet Soy & Garlic Stir Fry Sauce
at Coles
515g
$4.00
77.7c / 100g
7.3c less per 100g
Add to cart