Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Beef Rump Thin Sliced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Beef Rump Thin Sliced
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Beef Rump Thin Sliced
500g · Woolworths
Woolworths
$16.00
$3.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$3.14 / 100g
$11.00
500g
$3.20 / 100g
Viewing
$16.00
1kg
$3.50 / 100g
$35.00
1kg
$2.90 / 100g
Best value per 100g
$29.00
1kg
$3.40 / 100g
$34.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Sliced Jalapenos 480g
at Aldi
480g
$2.39
49.8c / 100g
$2.70 less per 100g
Add to cart
Devon Sliced 100g
at Aldi
100g
$0.99
99c / 100g
$2.21 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$16.00
Add from Woolies
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Leg Ham Thinly Sliced 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$4.99
$1.25 / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Honey Leg Ham Sliced 4 Pack, 400g
at Aldi
400g
$4.99
$1.25 / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart