Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ocean Blue Smoked Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Ocean Blue Smoked Salmon
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
Ocean Blue Smoked Salmon
180g · Ocean Blue
Cheapest at Coles
16% less per 100g than Woolworths · $6.33 / 100g
$19.00
Coles
Smoked Salmon · 300g
$19.00
$6.33 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$13.50
Lowest
$13.50
Highest
$13.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$10.00 / 100g
$5.00
100g
$9.00 / 100g
$9.00
100g
$7.50 / 100g
$7.50
180g
$7.50 / 100g
Viewing
$13.50
300g
$5.33 / 100g
Best value per 100g
$16.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
$4.77 less per 100g
Add to cart
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.76 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$19.00
Add from Coles
$13.50
$7.50 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ocean Blue
Size
180g
Store brand
No
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.76 less per 100g
Add to cart
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.76 less per 100g
Add to cart